7R S.A. Sponsorem tytularnym 1 ligowej drużyny siatkarek!

7R S.A. Sponsorem tytularnym 1 ligowej drużyny siatkarek!

Od nowego sezonu drużyna będzie występowała pod nazwą 7R Solna Wieliczka. Siatkarki mają na swoim koncie wiele sukcesów sportowych- awans do I ligi i awans do 1/8 Pucharu Polski.

,,7R zawsze chętnie wspiera lokalne inicjatywy, szczególnie te związane ze sportem. Jest to spójne z wartościami naszej organizacji. Zarówno zarząd, jak i pracownicy firmy czynnie uprawiają sport i systematycznie biorą udział w różnego rodzaju zawodach. Wraz z realizacją inwestycji na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej, około dwa lata temu zaczęliśmy wspierać 1 ligową kobiecą drużynę siatkarską z Wieliczki, WTS Solna. Jesteśmy dumni, że awans do 1 ligi siatkarki Solnej wywalczyły sobie już w pierwszym roku istnienia drużyny. Ambicja i dynamiczny rozwój drużyny bardzo nam zaimponował. Cieszę się, że od tego sezonu drużyna będzie występować w barwach 7R", mówi Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R S.A.

,,To dla nas wspaniała chwila. Ciężka praca wykonywana przez wszystkich działaczy Klubu w ciągu dwóch ostatnich lat przyniosła ogromny efekt. Dzięki wsparciu firmy 7R staniemy się jeszcze mocniejszą i bardziej rozpoznawalną marką na siatkarskiej mapie Polski", powiedział prezes 7R Solnej, Mariusz Tyrański.

,,Ogromne podziękowania dla Pana Tomasza Lubowieckiego i całego Zarządu Spółki za pomoc i jednocześnie zaufanie jakim nas obdarzyli. Dołożymy wszelkich starań, aby zespół w nadchodzącym sezonie walczył o najwyższe cele", dodał wiceprezes Jerzy Grabka.