7R sponsorem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

7R sponsorem  Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

Firma 7R, ogólnopolski, dynamicznie rozwijający się deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych, podpisał z Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym umowę na sezon 2021. W ramach współpracy, firma została Sponsorem Strategicznym i Tytularnym biało-niebieskiej drużyny z Rzeszowa.

7R rozwija się z dużą prędkością. Nie boimy się rywalizacji, przestrzegamy zasad fair play. To m.in. łączy nas z Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym i stąd decyzja o rozszerzeniu współpracy po udanym sezonie 2020. Wierzę w sportową jakość rzeszowskiego speedway’a. Jestem przekonany, że przed nami bardzo dobry sezon, mówi Tomasz Lubowiecki, Prezes Zarządu 7R SA.  

Dla młodej drużyny, jaką jest Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe, wsparcie 7R jest nieocenioną pomocą w rozwijaniu umiejętności zawodników oraz budowaniu historii Klubu. Żużel w Rzeszowie ma ogromne tradycje. Chcemy do nich nawiązywać i budować nową wartość dla lokalnej i, miejmy nadzieję, nie tylko lokalnej społeczności, mówi Jan Madej, Prezes RzTŻ Rzeszów. 


Umowa sponsorska została podpisana na sezon 2021 i przewiduje współpracę w latach kolejnych. 
7R sponsoruje od kilku lat profesjonalną grupę kolarską CST 7R MTB Team oraz siatkarki z 7R Solna Wieliczka. Firma wspiera także organizację wielu zawodów kolarskich oraz narciarskich.