7R z tytułem Lidera Małopolski

7R z tytułem Lidera Małopolski

7R został nagrodzony w konkursie „Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce – Lider Małopolski”. Wręczenie nagród odbyło się 21 marca w Pałacu Sztuki w Krakowie.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski  wyróżniło najważniejsze projekty o wymiarze społecznym oraz gospodarczym wpływające na dynamiczny rozwój regionu. W najnowszej edycji konkursu „Lider Małopolski” tytułem został nagrodzony m.in. projekt dewelopera 7R – I etap Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi, w ramach którego powstały cztery magazyny na wynajem o powierzchni prawie 54 tys. mkw. Podczas realizacji projektu zatrudnienie znalazło już ok. 400-500 osób, a jego rozwój wciąż trwa – ma szansę stać się największym parkiem logistycznym w regionie. Dyplomy odebrali wspólnie: prezes zarządu 7R, Tomasz Lubowiecki oraz burmistrz Wieliczki, Artur Kozioł.

– Tytuł Lidera Małopolski to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie motywacja do dalszego działania. Park Logistyczny w Kokotowie na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej to wyjątkowa inwestycja. W 2016 roku mieliśmy zaszczyt gościć tu Papieża Franciszka przy okazji Światowych Dni Młodzieży, jako że obiekt był głównym zapleczem magazynowym wydarzenia. Mamy świadomość, że inwestycja w Kokotowie, którą rozwijamy ma wpływ na cały region – generuje nowe miejsca pracy i zwiększa wpływy do budżetu gminy. Chcąc jeszcze bardziej przyczynić się do rozwoju regionu równie chętnie wspieramy lokalne instytucje, m.in. związane ze sportem –  komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R SA

Park logistyczny w Kokotowie na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej to projekt, w ramach którego powstanie łącznie osiem budynków o łącznej powierzchni ponad 180 tys. mkw. W czerwcu ubiegłego roku deweloper świętował półmetek budowy inwestycji. Prace nad wszystkimi obiektami zakończą się w 2019 roku.