7R z tytułem Lidera Małopolski

7R z tytułem Lidera Małopolski

7R został nagrodzony w konkursie „Najlepsze Przedsięwzięcia Roku w Małopolsce – Lider Małopolski”. Wręczenie nagród odbyło się 21 marca w Pałacu Sztuki w Krakowie.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski  wyróżniło najważniejsze projekty o wymiarze społecznym oraz gospodarczym wpływające na dynamiczny rozwój regionu. W najnowszej edycji konkursu „Lider Małopolski” tytułem został nagrodzony m.in. projekt dewelopera 7R – I etap Parku Logistycznego Kraków Kokotów – Brzegi, w ramach którego powstały cztery magazyny na wynajem o powierzchni prawie 54 tys. mkw. Podczas realizacji projektu zatrudnienie znalazło już ok. 400-500 osób, a jego rozwój wciąż trwa – ma szansę stać się największym parkiem logistycznym w regionie. Dyplomy odebrali wspólnie: prezes zarządu 7R, Tomasz Lubowiecki oraz burmistrz Wieliczki, Artur Kozioł.

,,Tytuł Lidera Małopolski to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie motywacja do dalszego działania. Park Logistyczny w Kokotowie na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej to wyjątkowa inwestycja. W 2016 roku mieliśmy zaszczyt gościć tu Papieża Franciszka przy okazji Światowych Dni Młodzieży, jako że obiekt był głównym zapleczem magazynowym wydarzenia. Mamy świadomość, że inwestycja w Kokotowie, którą rozwijamy ma wpływ na cały region – generuje nowe miejsca pracy i zwiększa wpływy do budżetu gminy. Chcąc jeszcze bardziej przyczynić się do rozwoju regionu równie chętnie wspieramy lokalne instytucje, m.in. związane ze sportem",  komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R SA.

Park logistyczny w Kokotowie na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej to projekt, w ramach którego powstanie łącznie osiem budynków o łącznej powierzchni ponad 180 tys. mkw. W czerwcu ubiegłego roku deweloper świętował półmetek budowy inwestycji. Prace nad wszystkimi obiektami zakończą się w 2019 roku.