ESG, CZYLI ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ, SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ I ŁAD KORPORACYJNY

ESG, CZYLI ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ, SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ I ŁAD KORPORACYJNY

Environment

Zrównoważone rozwiązania dzięki technologii

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom obiektów produkcyjnych i magazynowych wykorzystujących najnowsze technologie, które holistycznie i pozytywnie wpływają na planetę i przeciwdziałają zmianom klimatu.

Doskonale zaprojektowane zielone budynki

Certyfikowane, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne to specjalność 7R. Wdrażamy w nich innowacyjne i przyjazne środowisku rozwiązania, które zapewniają oszczędność wody i energii, zmniejszenie emisji CO2, ograniczenie niszczenia zasobów naturalnych i ochronę bioróżnorodności. 

Ochrona planety to dla nas nie tylko wdrażanie nowych technologii. Dbamy o to, by nasze budynki wpisywały się w szeroki kontekst przestrzeni i były jej integralną częścią. Wokół naszych magazynów stosujemy dodatkowe nasadzenia drzew oraz tworzymy łąki kwietne. 

Zdajemy sobie sprawę, że „zielony magazyn” oznacza także podniesienie komfortu pracowników. Stawiamy na zrównoważony rozwój w miejscu pracy, wspieramy proekologiczne zachowania, m.in. takie jak elektromobilność, poprzez budowę stacji do ładowania pojazdów elektrycznych. 

50%

mniejsze zużycie energii w skali roku

Wyraźna oszczędność w rachunkach za energię elektryczną.

100%

oświetlenie LED

Jeszcze większe oszczędności przy zachowaniu najlepszej jakości rozwiązań.

2400 l

oszczędność wody w skali roku dla budynku o powierzchni 20 000 mkw

Ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją budynku i dbałość o zasoby naturalne.

381 ton

redukcja emisji CO2 w skali roku

Kolejny krok w stronę zeroemisyjności i zrównoważnego rozwoju.

BREEAM

wszystkie nasze magazyny są certyfikowane BREEAM na poziomie co najmniej Very Good

Potwierdzenie najwyższej jakości budynku i zgodności z kryteriami ESG.

Sustainable development lets you renovate the future

Future.Log.On.

Co zyskujesz poprzez budynki z „zielonym certyfikatem” BREEAM

Proekologiczność – zintegrowanie z naturalnym otoczeniem, wykonanie z wysokiej jakości materiałów i niskoemisyjność

Energooszczędność – niższe rachunki za energię cieplną i elektryczną

Przyjazność dla ludzi – zaprojektowane z myślą o użytkownikach

Nowoczesność –innowacyjne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych

Naszym celem jest wyznaczanie i promowanie nowych, proekologicznych standardów w budownictwie na podstawie starannie dobranych kryteriów.

Dlatego wszystkie nowe inwestycje 7R są objęte certyfikacją BREEAM co najmniej na poziomie Very Good.

Social

Każdy nowy obiekt tworzymy odpowiedzialnie. Chcemy, aby stał się integralną i wartościową częścią otoczenia. 

Dbamy o społeczność również poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw i organizacji pozarządowych.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

W 7R chcemy dzielić się swoim sukcesem. Wspieramy lokalne społeczności, naukę, sztukę i sport – zarówno amatorski, jak i profesjonalny. Inicjujemy i włączamy się do akcji charytatywnych, w tym takich, które są realizowane w formule wolontariatu pracowniczego. 

Sport

Jesteśmy aktywnym sponsorem drużyn sportowych – rowerowej 7R Rowmix Team p/b 72D, siatkarskiej 7R Solna Wieliczka, żużlowej RzTŻ oraz sekcji piłki ręcznej KS Warszawianka. Sponsorujemy 7R CST MTB Gdynia Maraton oraz No Limit Kasprowy – największe zawody w narciarstwie alpejskim w Polsce.

Sztuka

7R daje  przestrzeń młodym artystom, organizując w swoich obiektach cykliczne konkursy tematyczne wraz z różnymi uczelniami artystycznymi z całego kraju (aktualnie, 2021–2022, współpracujemy z Warszawską ASP). Mając na uwadze naszą strategię biznesową, szczególnie wspieramy sztukę proekologiczną, kreowanie przeciwko zmianom klimatycznym i dla planety.

Dowiedz się więcej

Lokalna społeczność

Wszędzie, gdzie są tworzone nasze projekty, wspieramy lokalne instytucje – biblioteki, NGO, czy szkoły oraz wyposażyliśmy szpital w Starachowicach w mobilną izbę przyjęć w momencie rozpoczęcia pandemii. Bierzemy udział w organizowanych przez samorządy akcjach edukacyjnych związanych z nasadzeniami na skraju miast, w przestrzeniach, gdzie stawiamy magazyny 7R.

Governance

Wprowadziliśmy Kodeks Dobrych Praktyk jako filar funkcjonowania dla zrównoważonego i odpowiedzialnego rozwoju biznesu.

Ład korporacyjny jest integralną częścią ESG, dlatego od lat dokładamy należytej staranności w spełnianiu standardów i realizowaniu w praktyce zasady zrównoważonego rozwoju. To zapewnia naszym transakcjom bezpieczeństwo, najemcom – najlepsze rozwiązania, a inwestorom – pożądaną stabilność i zwrot z produktu inwestycyjnego jakim są magazyny 

Jednym z podstawowych celów 7R jest przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom rynkowym. Jesteśmy transparentni, tworząc jasne i uczciwe relacje z klientami. Pamiętamy także, jak istotne jest zapewnienie pracownikom przyjaznego środowiska pracy oraz wzmacnianie różnorodności, tolerancji i otwartości. 

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.

 

Komunikat ze strony 7r.pl

Wystąpił błąd po stronie serwera