7R jako pracodawca

Nasz zespół tworzy ponad 100 specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Oprócz centrali w Krakowie posiadamy również oddziały regionalne w Warszawie, Sosnowcu i w Gdańsku, dzięki czemu efektywnie realizujemy inwestycje dla klientów z całej Polski.

Co nas wyróżnia?

 

Szybki przepływ informacji, elastyczność oraz brak korporacyjnych struktur to nasze atuty sprawiające, że procesy decyzyjne w naszej firmie przebiegają sprawniej niż
w firmach konkurencyjnych. Nasi pracownicy mają wpływ na rozwój firmy i dużą autonomię w wykonywaniu swoich obowiązków służbowych.

 

Na co dzień w pracy dbamy o relacje partnerskie i dobrą atmosferę poprzez coroczny wyjazd integracyjny oraz integrację wewnątrz działów.

 

W 7R tworzymy zgrany zespół nie tylko w pracy. Łączy nas również zamiłowanie do sportu.  Powołane przez nas Stowarzyszenie 7R SPORT ma na celu promowanie sportowego stylu życia oraz zdrowej rywalizacji.

7R jako pracodawca

Kogo szukamy?

 

Do naszego zespołu poszukujemy profesjonalistów:

 

- posiadających wiedzę i umiejętności, którymi chcą dzielić się z innymi,

- mających doświadczenie w swoim obszarze aktywności zawodowej,

- wyróżniających się energią i inicjatywą w podejmowanych działaniach,

- czerpiących przyjemność z tego, czym się zajmują.

7R jako pracodawca

Co oferujemy?

 

Zapewniamy pracę w dynamicznym środowisku ekspertów oraz możliwości rozwoju sprzyjające realizacji celów zawodowych. Organizujemy szkolenia wewnętrzne (w tym językowe) pozwalające naszym pracownikom podnosić kompetencje i kwalifikacje.

 

Wspieramy aktywność sportową naszego zespołu oraz dbamy o jego kondycję zdrowotną, oferując prywatną opiekę medyczną Luxmed oraz dofinansowanie do karty Multisport.

7R jako pracodawca

Proces rekrutacyjny w 7R

 

1. Analiza nadesłanych dokumentów aplikacyjnych. Wytypowanie osób do spotkania.

 

2. Spotkanie rekrutacyjne I – sprawdzenie kandydata pod kątem wybranego stanowiska i zbadanie wzajemnych oczekiwań względem potencjalnej współpracy.

 

3. Spotkanie rekrutacyjne II – opcjonalne, zdarzające się w przypadku wysoko wyspecjalizowanych stanowisk lub w celu doprecyzowania wcześniej pozyskanych informacji.

 

4. Wybór kandydata i propozycja współpracy.

 

Na każdym etapie procesu rekrutacyjnego jest z Tobą pracownik działu HR.

7R jako pracodawca