7R Sport

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół nie tylko w pracy, łączy ich również zamiłowanie do sportu. Powołane przez nas Stowarzyszenie 7R Sport ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz sportowej rywalizacji.

kwadraty

Od początku 2018 roku 7R jest sponsorem tytularnym profesjonalnej grupy kolarskiej CST. Oficjalna nazwa grupy brzmi CST 7R MTB Team. Grupa CST startuje we wszystkich najważniejszych kolarskich wydarzeniach między innymi: Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, Bike Atelier MTB Maraton, Bike Maraton.

 

Od 2018 roku jako tytularny sponsor 7R oraz CST współorganizuje  wspólnie z Miastem Gdynia  jeden z ważniejszych maratonów na pomorzu pod wspólną nazwą 7R CST MTB Gdynia Maraton. XIII edycja maratonu była sukcesem zarówno organizacyjnym jak i kolarskim. Na maraton w Gdyni przyjechali najważniejsi kolarze, ale miejsce na podium należało do zawodników CST 7R.

 

Najważniejszym sukcesem roku 2018 była obrona tytułu Mistrza Polski przez lidera grupy Dariusza Batka. Zatem drugi raz z rzędu - tym razem po szyldem CST 7R MTB Dariusz Batek zdobył tytuł Mistrza Polski w maratonie MTB w kategorii ELITA. Warto wspomnieć, że jest to czwarte mistrzostwo w karierze tego zawodnika.