Sport

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół nie tylko w pracy, łączy ich również zamiłowanie do sportu. Powołane przez nas Stowarzyszenie 7R Sport ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz sportowej rywalizacji.

KOLARSTWO - CST 7R MTB Team
Od 2018 roku 7R jest sponsorem tytularnym profesjonalnej grupy kolarskiej CST 7R MTB Team. Drużyna startuje we wszystkich najważniejszych kolarskich wydarzeniach, m.in.: Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe, Bike Atelier MTB Maraton oraz Bike Maraton.

7R oraz CST 7R MTB Team współorganizują z Miastem Gdynia jedno ważniejszych sportowych wydarzeń na Pomorzu pod nazwą 7R CST MTB Gdynia Maraton. XIV edycja, która miała miejsce 8 września 2019 r.w Gdyni, była sukcesem zarówno organizacyjnym - jak i kolarskim - zyskała rangę czempionatu Mistrzostw Polski, w których wzięło udział ponad 800 osób.


Najważniejszym sukcesem 2018 roku była obrona tytułu Mistrza Polski przez lidera grupy Dariusza Batka. Drugi raz z rzędu - tym razem pod szyldem CST 7R MTB Dariusz Batek zdobył tytuł Mistrza Polski w maratonie MTB w kategorii ELITA. Jest to jednocześnie czwarte mistrzostwo w karierze tego zawodnika.

 

Od sezonu 2018/2019 7R jest również sponsorem drużyny kolarskiej Inmogilany Cycling Team. 

NARCIARSTWO - No Limit Kasprowy

Od 2016 roku 7R sponsoruje największe zawody w narciarstwie alpejskim w Polsce dla amatorów i zawodowców. Legendarny, najdłuższy slalom gigant w Polsce startuje co roku w marcu na tzw. świętej górze narciarzy - Kasprowym Wierchu. Do tej pory rozegrano IV edycje zawodów.

 

W pierwszej edycji zawodów Tomasz Lubowiecki, Prezes Zarządu 7R SA, zajął I miejsce w Slalomie Gigant w kategorii IV M. Od tamtej pory jest stałym zawodnikiem i zdobywcą nagród w konkursie.

 

Zawody są również wielkim wydarzeniem medialnym. Ich przebieg jest relacjonowany na żywo zarówno w internecie, jak i w stacjach telewizyjnych komercyjnych.

SIATKÓWKA - 7R Solna Wieliczka

Współpraca pomiędzy 7R a WTS Solna rozpoczęła się w 2016 roku - w pierwszym roku działalności klubu. Firma, której 7R Park Kraków jest położony na obszarze Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej wspiera lokalne aktywności sportowe.

 

Od sezonu 2017/2018 7R jest partnerem tytularnym drużyny siatkarskiej 7R Solna Wieliczka. Drużyna zdobyła brązowy medal w I lidze, a w sezonie 2018/2019 zajęła drugie miejsce w sezonie zasadniczym (kończąc rozgrywki na siódmej pozycji) oraz awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

 

W sezonie 2018/2019 sukcesy odniosły także grupy młodzieżowe klubu. Kadetki zdobyły Wicemistrzostwo Małopolski, a młodziczki zdobyły Mistrzostwo Małopolski oraz awansowały jednocześnie do Mistrzostw Polski.