Sport

Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół nie tylko w pracy, łączy ich również zamiłowanie do sportu. Powołane przez nas Stowarzyszenie 7R Sport ma na celu promowanie zdrowego stylu życia oraz sportowej rywalizacji.

7R Rowmix Team p/b 72D

Od 2021 roku wspieramy zespół kolarzy z 7R Rowmix Team p/b 72D.

 

Team obejmuje zespół kolarski, który startuje na szosie oraz w zawodach MTB.

W ramach aktywności grupy, realizowane są także otwarte treningi rowerowe dla krakowskich kolarzy, zimowy program treningowy dla miłośników dwóch kółek oraz organizację różnego rodzaju akcji oraz zawodów, wspierających ideę bezpiecznego kolarstwa dla zawodowców oraz amatorów.

 

 

ŻUŻEL - Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe

W sezonie 2021 jesteśmy Sponsorem Strategicznym i Tytularnym biało-niebieskiej drużyny z Rzeszowa.

Klub sportowy Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe, w skrócie RzTŻ, powstał w Rzeszowie 9 września 2019 roku. Członkami założycielami klubu są pasjonaci żużla z Rzeszowa, przedstawiciele różnych zawodów. RzTŻ to nowy podmiot na mapie żużlowej kraju, powstały w miejscu o bardzo bogatej tradycji sportów motorowych. Drużyna utrzymuje się w drugiej lidze speedway, aspiruje jednak do awansu do ligi pierwszej.

Umowa sponsorska została podpisana na sezon 2021.

 

 

NARCIARSTWO - No Limit Kasprowy

Od 2016 roku 7R sponsoruje największe zawody w narciarstwie alpejskim w Polsce dla amatorów i zawodowców. Legendarny, najdłuższy slalom gigant w Polsce startuje co roku w marcu na tzw. świętej górze narciarzy - Kasprowym Wierchu. Do tej pory rozegrano IV edycje zawodów.

 

W pierwszej edycji zawodów Tomasz Lubowiecki, Prezes Zarządu 7R SA, zajął I miejsce w Slalomie Gigant w kategorii IV M. Od tamtej pory jest stałym zawodnikiem i zdobywcą nagród w konkursie.

 

Zawody są również wielkim wydarzeniem medialnym. Ich przebieg jest relacjonowany na żywo zarówno w internecie, jak i w stacjach telewizyjnych komercyjnych.

SIATKÓWKA - 7R Solna Wieliczka

Współpraca pomiędzy 7R a WTS Solna rozpoczęła się w 2016 roku - w pierwszym roku działalności klubu. Firma, której 7R Park Kraków jest położony na obszarze Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej wspiera lokalne aktywności sportowe.

 

Od sezonu 2017/2018 7R jest partnerem tytularnym drużyny siatkarskiej 7R Solna Wieliczka. Drużyna zdobyła brązowy medal w I lidze, a w sezonie 2018/2019 zajęła drugie miejsce w sezonie zasadniczym (kończąc rozgrywki na siódmej pozycji) oraz awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski.

 

W sezonie 2018/2019 sukcesy odniosły także grupy młodzieżowe klubu. Kadetki zdobyły Wicemistrzostwo Małopolski, a młodziczki zdobyły Mistrzostwo Małopolski oraz awansowały jednocześnie do Mistrzostw Polski.