Environment

Zrównoważone rozwiązania dzięki technologii

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom obiektów produkcyjnych i magazynowych wykorzystujących najnowsze technologie, które holistycznie i pozytywnie wpływają na planetę i przeciwdziałają zmianom klimatu.

eko magazyn

Doskonale zaprojektowane zielone budynki

Certyfikowane, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne to specjalność 7R. Wdrażamy w nich innowacyjne rozwiązania, które pomagają nam dbać o środowisko naturalne. Zapewniają oszczędność wody i energii, zmniejszenie emisji CO2, ograniczenie niszczenia zasobów naturalnych i ochronę bioróżnorodności. 

Jak jeszcze dbamy o ochronę środowiska? Zwracamy uwagę na to, by nasze budynki wpisywały się w szeroki kontekst przestrzeni i były jej integralną częścią. Wokół naszych magazynów stosujemy dodatkowe nasadzenia drzew oraz tworzymy łąki kwietne. 

Zdajemy sobie sprawę, że „zielony magazyn” oznacza także podniesienie komfortu pracowników. Stawiamy na zrównoważony rozwój w miejscu pracy, wspieramy proekologiczne zachowania, m.in. takie jak elektromobilność, poprzez budowę stacji do ładowania pojazdów elektrycznych. 

magazyn w Kielcach

50%

mniejsze zużycie energii w skali roku

Wyraźna oszczędność w rachunkach za energię elektryczną.

100%

oświetlenie LED

Jeszcze większe oszczędności przy zachowaniu najlepszej jakości rozwiązań.

2400 l

oszczędność wody w skali roku dla budynku o powierzchni 20 000 mkw

Ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją budynku i dbałość o zasoby naturalne.

magazyn w Kielcach

381 ton

redukcja emisji CO2 w skali roku

Kolejny krok w stronę zeroemisyjności i zrównoważnego rozwoju.

magazyny do wynajęcia

BREEAM

wszystkie nasze magazyny są certyfikowane BREEAM na poziomie co najmniej Very Good

Potwierdzenie najwyższej jakości budynku i zgodności z kryteriami ESG.

Sustainable development lets you renovate the future

Future.Log.On.

Co zyskujesz poprzez budynki z „zielonym certyfikatem” BREEAM

Proekologiczność – zintegrowanie z naturalnym otoczeniem, wykonanie z wysokiej jakości materiałów i niskoemisyjność

Energooszczędność – niższe rachunki za energię cieplną i elektryczną

Przyjazność dla ludzi – zaprojektowane z myślą o użytkownikach

Nowoczesność –innowacyjne rozwiązania, takie jak panele fotowoltaiczne czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych

Naszym celem jest wyznaczanie i promowanie nowych, proekologicznych standardów w budownictwie na podstawie starannie dobranych kryteriów.

Dlatego wszystkie nowe inwestycje 7R są objęte certyfikacją BREEAM co najmniej na poziomie Very Good.

Social

Każdy nowy obiekt tworzymy odpowiedzialnie i dążymy do zrównoważonego rozwoju społecznego. 


Chcemy, aby nasze budynki stawały sie integralną częścią otoczenia. Dbamy o społeczność również poprzez wspieranie lokalnych inicjatyw i organizacji pozarządowych. Interesy społeczne są wplecione w strategię naszego działania.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

W 7R chcemy dzielić się swoim sukcesem dlatego inicjujemy i angażujemy się w działania społeczne. Wspieramy lokalne społeczności, naukę, sztukę i sport – zarówno amatorski, jak i profesjonalny. Inicjujemy i włączamy się do akcji charytatywnych, w tym takich, które są realizowane w formule wolontariatu pracowniczego. 

Sport

Jesteśmy aktywnym sponsorem drużyn sportowych – rowerowej 7R Rowmix Team p/b 72D, siatkarskiej 7R Solna Wieliczka, żużlowej RzTŻ oraz sekcji piłki ręcznej KS Warszawianka. Sponsorujemy 7R CST MTB Gdynia Maraton oraz No Limit Kasprowy – największe zawody w narciarstwie alpejskim w Polsce.

Sztuka

7R daje  przestrzeń młodym artystom, organizując w swoich obiektach cykliczne konkursy tematyczne wraz z różnymi uczelniami artystycznymi z całego kraju (aktualnie, 2021–2022, współpracujemy z Warszawską ASP). Mając na uwadze naszą strategię biznesową, szczególnie wspieramy sztukę proekologiczną, kreowanie przeciwko zmianom klimatycznym i dla planety.

Lokalna społeczność

Wszędzie, gdzie są tworzone nasze projekty, wspieramy lokalne instytucje – biblioteki, NGO, czy szkoły oraz wyposażyliśmy szpital w Starachowicach w mobilną izbę przyjęć w momencie rozpoczęcia pandemii. Bierzemy udział w organizowanych przez samorządy akcjach edukacyjnych związanych z nasadzeniami na skraju miast, w przestrzeniach, gdzie stawiamy magazyny 7R.

Governance

Wprowadziliśmy Kodeks Dobrych Praktyk jako filar funkcjonowania dla zrównoważonego i odpowiedzialnego rozwoju biznesu.

Ład korporacyjny jest integralną częścią ESG, dlatego od lat dokładamy należytej staranności w spełnianiu standardów i realizowaniu w praktyce zasady zrównoważonego rozwoju. To zapewnia naszym transakcjom bezpieczeństwo, najemcom – najlepsze rozwiązania, a inwestorom – pożądaną stabilność i zwrot z produktu inwestycyjnego jakim są magazyny 

Jednym z podstawowych celów 7R jest przeciwdziałanie nieuczciwym praktykom rynkowym. Jesteśmy transparentni, tworząc jasne i uczciwe relacje z klientami. Pamiętamy także, jak istotne jest zapewnienie pracownikom przyjaznego środowiska pracy oraz wzmacnianie różnorodności, tolerancji i otwartości. 

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.

 

Komunikat ze strony 7r.pl

Wystąpił błąd po stronie serwera