...

Dołącz do 7R

Stawiamy na rozwój, współpracę i kreatywność. Stając się częścią naszego zespołu, będziesz mógł przekonać się, czym jest przyjazne środowisko pracy i team spirit.

Czekamy na Twoje CV

Brak wyników wyszukiwania

Wyczyść filtrowanie lub zmień kryteria wyszukiwania aby zobaczyć pozostałe oferty pracy

Poznaj nas bliżej

7R to już ponad 170 ekspertów, którzy wspólnie dostarczają klientom najwyższej jakości produkty. Jesteśmy ludźmi z pasją. Łączą nas nie tylko wspólne cele biznesowe, ale też podobne wartości. Celebrujemy firmowe i prywatne sukcesy. Uczymy się od siebie, wzajemnie motywujemy i wspieramy.

Dołączając do 7R poczujesz, że masz realny wpływ na swoją pracę i kierunek rozwoju. Czekają na ciebie ciekawe i wymagające zadania, dzięki którym staniesz się ekspertem w swojej dziedzinie.

Poznaj wartości, którymi kierujemy się w naszych działaniach.

 • Innowacyjność i elastyczność – działamy nieszablonowo i zwinnie – w codziennych obowiązkach, w technologii naszych obiektów, w rozwiązaniach dla klientów, w systemach wspierających naszą pracę.
 • Zrównoważony rozwój – dbamy o środowisko lokalne i wdrażamy rozwiązania, które chronią naszą planetę.
 • Jakość – stale się rozwijamy, aby stale podnosić jakość naszych usług.
 • Wizjonerstwo – razem patrzymy w przyszłość. Nasi pracownicy wyróżniają się kreatywnością i proponują wizjonerskie rozwiązania.
 • Technologie przyszłości -myślimy o przyszłych pokoleniach. Tworzymy produkty, które pozostają w harmonii z otoczeniem. Zmieniamy się – przechodzimy transformację cyfrową i pracujemy na nowoczesnych systemach operacyjnych.
 • Reakcyjność / Proaktywność – działamy sprawnie i szybko przy zachowaniu najwyższych standardów rynkowych.

Energia – jesteśmy młodym zespołem, który lubi spędzać razem czas – w pracy i po godzinach. Spotykamy się podczas imprez świątecznych, wyjść i wyjazdów integracyjnych.

Rozwój – codziennie uczymy się od siebie nawzajem. Wspieramy się w trudnych projektach i chętnie dzielimy się wiedzą. Jasna ścieżka kariery pozwala zaplanować przyszłość.

Różnorodność – 7R to tak naprawdę suma doświadczeń wszystkich pracowników. Budujemy różnorodne zespoły specjalistów, którzy wnoszą do naszej firmy różne punkty widzenia i różne kompetencje.

Pasje – jazda na rowerze, wycieczki górskie, gra w siatkówkę? Zdecydowanie jedną ze wspólnych pasji pracowników 7R jest sport. Dlatego też od lat jesteśmy partnerem drużyn sportowych. Ale bez obaw, cenimy każdą pasję, nawet jeśli jesteś filatelistą.

Sprawdź, co oferujemy naszym pracownikom

 • Stabilne i konkurencyjne warunki zatrudnienia w firmie, która jest jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów komercyjnych w Polsce
 • Nieustanny rozwój dzięki pracy nad projektami dla klientów z różnych branż
 • Dostęp do wiedzy eksperckiej oraz nowoczesne narzędzia i systemy niezbędne do wykonywania obowiązków
 • Szkolenia językowe
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Dofinansowanie do karty Multisport
 • Nowoczesne biura

Dołącz do 7R

Zacznij swoją przygodę w energicznym i pełnym pasji zespole ekspertów.

Zobacz oferty pracy

Agnieszka Imielska, Head of People & Culture

Sprawna rekrutacja w trzech krokach

Lubisz dzielić się wiedzą i doświadczeniem? Masz energię i inicjatywę do działania? Daj nam o sobie znać i wyślij swoje CV. Aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej, na portalu Pracuj.pl i w serwisie LinkedIn. Wybierz najlepszy dla siebie kanał i aplikuj.

Twoje zgłoszenie zostanie przeanalizowane przez pracownika działu HR, a wybrane osoby zaprosimy na spotkanie.

W zależności od rodzaju oferty, na którą aplikujesz, zaprosimy Cię na jedno lub dwa spotkania. W pierwszej kolejności możesz spodziewać się rozmowy z działem HR. Będzie to dla Ciebie okazja do przedstawienia swoich kompetencji oraz poznania firmy i stanowiska.

W przypadku niektórych stanowisk, zapraszamy także na drugie spotkanie. Poznasz na nim osoby, z którymi będziesz współpracować w 7R, w tym swojego przyszłego przełożonego.

Czas na nasz ruch, czyli analizę i wybór kandydata. Otrzymasz od nas finalną decyzję dotyczącą zatrudnienia. Jeśli będzie pozytywna, złożymy tobie ofertę, a po jej zaakceptowaniu, podpiszemy umowę.