7R City Flex Last Mile Logistics
  • ogólnopolska sieć magazynów zlokalizowana w granicach aglomeracji

  • możliwość elastycznej adaptacji powierzchni pod konkretne branże

  • większa efektywność i elastyczność operacji logistycznych na etapie „ostatniej mili”

7R City Flex Last Mile Logistics

7R SA jako pierwszy deweloper w Polsce wprowadził na rynek innowacyjny koncept miejskich magazynów typu Small Business Unit. To unikatowe rozwiązanie w skali kraju – mimo, że do tej pory powstawały już pojedyncze obiekty SBU, nie było jeszcze dewelopera, który by je integrował i scalał w sieć.

Sieć obiektów 7R City Flex wypełnia niezagospodarowaną dotychczas niszę na rynku, na którym brakuje podobnych inwestycji zlokalizowanych w pobliżu centrów aglomeracjach, umożliwiających szybką dystrybucję towarów. Zapotrzebowanie na takie powierzchnie, zwiększające się systematycznie od kilku lat, jest w ostatnim czasie dodatkowo potęgowane przez dynamiczny rozwój sektora e-commerce.

Cechą charakterystyczną obiektów 7R City Flex jest atrakcyjna lokalizacja blisko centrów miast. Pozwala ona na dostarczanie przesyłek do klientów docelowych w krótkim czasie lub ich odbiór osobisty, a tym samym na usprawnianie procesów związanych z logistyką ostatniej mili. 7R City Flex tworzy sieć obiektów rozproszonych w kluczowych lokalizacjach w Polsce, dzięki czemu firmy działające na terenie całego kraju mogą korzystać z dodatkowych możliwości optymalizowania swoich procesów logistycznych i łańcucha dostaw.

Kolejnym wyróżnikiem jest modułowość magazynów umożliwiająca elastyczne adaptowanie ich powierzchni do wymagań klientów wynikających ze specyfiki danej branży. Oprócz typowej powierzchni magazynowej, możliwe będzie zaaranżowane w nich powierzchni serwisowej, handlowo – wystawienniczej, a także większego niż w standardowych obiektach magazynowych biura. Magazyny 7R City Flex są tak zaprojektowane, aby można było w nich prowadzić także lekką produkcję.

 

veneo_7r_baner_cityflex_pl_20200602_2

7R City Flex Last Mile Logistics

Potrzebujesz przestrzeni dla Twojego biznesu?

Skontaktuj się z nami
telefonicznie

+48 726 777 700

Albo skorzystaj
z formularza kontaktowego

Kontakt