Katowice

7R City Flex Katowice

Wolna powierzchnia: Zaloguj się
Status: Zaloguj się
Dostępność: Zaloguj się
Layout: Zaloguj się
Parametry techniczne: Zaloguj się

Podstawowe informacje

wielkość hali magazynowej

GLA 21 705 mkw.

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

wysokość hali magazynowej

Wysokość składowania 10 m

	 siatka słupów

Siatka słupów 22,5 x 12 m

kostka antysmogowa

Nośność posadzki 5T/mkw.

ogrzewanie magazynu

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

doświetlenie doków w magazynie

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

doki hydrauliczne w magazynie

Doki hydrauliczne

Oświetlenie LED

Eko certyfikat - BREEAM

POBIERZ KARTĘ PROJEKTU Zarejestruj się lub zaloguj
Joanna Ociepka-Wojciechowska

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Regional Leasing Director

+48 695 732 903 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

Twoja firma się rozwija. Potrzebujesz dostępu do magazynu, w którym bezpiecznie będziesz składować swoje towary, a Twoim pracownikom będzie się wygodnie pracować. Zależy Ci na tym, żeby było to miejsce nowoczesne i przyjazne środowisku.

Rozumiemy Twoje potrzeby i mamy dla Ciebie świetną propozycję. Oferujemy do wynajęcia magazyn w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach. Sprawdź ofertę wynajmu hali położonej w stolicy województwa śląskiego lub skontaktuj się z nami już teraz!

Do wynajmu hala magazynowa w Katowicach

Magazyny na wynajem od 7R to najwyższy standard, najnowsze trendy i ekologiczne podejście. Powierzchnia magazynowa 7R City Flex Katowice nie jest wyjątkiem. Jeśli chcesz połączyć nowoczesną powierzchnię biurową z uniwersalną i łatwą do zaadaptowania pod konkretny rodzaj działalności halą magazynową, jesteś w dobrym miejscu.

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o łącznej powierzchni 22 437 mkw. Możesz liczyć na wysokość składowania wynoszącą 10 m.

Powierzchnia magazynowa jest wyposażona w energooszczędne oświetlenie LED. Co więcej, możesz liczyć także na doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej. A gdy już jesteśmy przy ekologii i energooszczędności, pozwolimy sobie wspomnieć także o zwiększonej izolacji ścian, która przyczynia się do mniejszego zużycia energii - przez cały rok! 

Co więcej, magazyn jest wyposażony w destryfikatory. To urządzenia, które pozwalają wykorzystywać ciepłe powietrze gromadzące się na najwyższych poziomach hali do ogrzewania całego obiektu. Samo ogrzewanie jest gazowe za pośrednictwem promienników.

Oferujemy do wynajmu magazyn, którego przyjazność dla środowiska potwierdza certyfikat BREEAM. Co ważne, jego przyznanie oznacza w praktyce niższe koszty użytkowania magazynu. Chodzi tu między innymi o rachunki za energię czy wodę. 

Na życzenie najemcy powierzchnie magazynowe zostaną dostosowane do jego potrzeb!

Świetnie zlokalizowany magazyn do wynajęcia

To, co wyróżnia magazyn 7R City Flex w Katowicach, to świetna lokalizacja. Nieruchomość położona jest w strategicznym miejscu - zaledwie 4 km od centrum Katowic. Zależy Ci na dobrym połączeniu z autostradą? To jasne - nasz magazyn zlokalizowany jest w odległości 8 km od zjazdu z autostrady. Od Portu Lotniczego w Katowicach dzieli go 35 km. 

To wszystko zapewnia bezkolizyjny dojazd głównymi trasami aglomeracji śląskiej, a także dobre połączenia komunikacji miejskiej. Istnieje oczywiście także możliwość parkowania bezpośrednio w okolicy budynku.

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynowo-produkcyjną. Dlaczego warto nam zaufać?

7R SA oferuje do wynajęcia halę magazynową w Katowicach. Rozumiemy, że nie chcesz wynajmować magazynu na miesiąc czy rok. Zależy Ci na miejscu, z którego Twoja firma będzie mogła korzystać przez długie lata. Co sprawia, że warto postawić właśnie na nasze obiekty?

  • - Nasze magazyny cechuje modułowość, dzięki której możesz zaadaptować przestrzeń pod konkretny rodzaj działalności (np. biurową czy produkcyjną).

  • - Są to powierzchnie nowoczesne, innowacyjne i ekologiczne.

  • - Zarządzamy procesem deweloperskim na każdym etapie budowy inwestycji, zapewniając naszym klientom niezbędne wsparcie.

Na co zwrócić uwagę przed wynajmem magazynu w Katowicach (woj. śląskie)?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w sieci znajdziesz wiele ogłoszeń rozpoczynających się od słów "Do wynajęcia powierzchnie magazynowe w Katowicach...", "Do wynajęcia lokal użytkowy..." itd. Możesz się więc zastanawiać, jak spośród licznych ofert wybrać tę, która w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania? Zwróć uwagę przede wszystkim na następujące czynniki:

  • - Powierzchnię magazynową i wysokość składowania. Przed wyborem miejsca oblicz, ile dokładnie będziesz jej potrzebować. Uwzględnij również plany na przyszłość – przeanalizuj wszelkie prognozy tak, aby powierzchnia magazynowo-produkcyjna nie okazała się zbyt mała. 

  • - Warunki panujące w magazynie. Upewnij się, że są one odpowiednie dla Twojego asortymentu. Zwróć także uwagę na oświetlenie oraz sanitaria.

  • - Powierzchnię biurową. W każdym magazynie potrzebne jest miejsce dla pracowników biurowych. Przed podjęciem decyzji o wynajmie, upewnij się, że magazyn w magazynie znajdziesz pomieszczenia biurowo-socjalne, bądź istnieje możliwość ich stworzenia.

  • - Dogodny dojazd z różnych części miasta. To bardzo ważne zarówno dla pracowników, jak i partnerów biznesowych. Zwróć również uwagę na to, aby łatwo było dojechać na halę produkcyjną z siedziby Twojej firmy.

  • - Koszt. Zdajemy sobie sprawę, że budżet nie jest bez znaczenia. Nie powinien to być jednak priorytet - zwróć uwagę na funkcjonalność danego obiektu i oszacuj, jakie zyski może on przynieść Twojemu przedsiębiorstwu.

W razie jakichkolwiek pytań - skontaktuj się z nami!

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Magazyny w pobliżu

15 500 mkw.
Sosnowiec

7R City Flex Sosnowiec

Obiekt magazynowo-biurowy z dobrym połączeniem z całą Aglomeracją Śląską. Dowiedz się więcej

7R Park Beskid 58 400 mkw.
Czechowice-Dziedzice

7R Park Beskid

Park magazynowy w Czechowicach-Dziedzicach, niedaleko granicy czeskiej i słowackiej. Dowiedz się więcej

7R Park Beskid II 88 918 mkw.
Czechowice-Dziedzice

7R Park Beskid II

Kompleks magazynów tuż przy drodze krajowej nr 1 łączącej północ z południem Polski. Dowiedz się więcej

12 700 mkw.
Siemianowice Śląskie

7R Park Siemianowice Śląskie

Energooszczędny obiekt w Siemianowickim Parku Biznesowym, blisko centrum Katowic. Dowiedz się więcej

22 431 mkw.
Sosnowiec

7R Park Sosnowiec

Trzy magazyny klasy A w sercu Aglomeracji Śląskiej, blisko autostrady A4. Dowiedz się więcej

115 828 mkw.
Bytom

7R Park Bytom I

Nowoczesny park magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji - obok autostrady A1 Dowiedz się więcej

22 102 mkw.
Czechowice-Dziedzice

7R Park Beskid III

Nowoczesny park magazynowy 8 km od centrum Bielsko-Biała Dowiedz się więcej

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Regional Leasing Director

+48 695 732 903 [email protected]

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.

 

Komunikat ze strony 7r.pl

Wystąpił błąd po stronie serwera