...
Katowice

7R City Flex Katowice

Wolna powierzchnia: Status: Dostępność: Layout: Parametry techniczne:

Podstawowe informacje

GLA 21 705 mkw.

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

Wysokość składowania 10 m

Siatka słupów 22,5 x 12 m

Nośność posadzki 5T/mkw.

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

Doki hydrauliczne

Oświetlenie LED

Eko certyfikat – BREEAM

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Leasing Director

+48 695 732 903 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

4 km do centrum Katowic

4,5 km do autostrady A4

35 km do Portu Lotniczego w Katowicach

Twoja firma się rozwija. Potrzebujesz dostępu do magazynu, w którym bezpiecznie będziesz składować swoje towary, a Twoim pracownikom będzie się wygodnie pracować. Zależy Ci na tym, żeby było to miejsce nowoczesne i przyjazne środowisku.

Rozumiemy Twoje potrzeby i mamy dla Ciebie świetną propozycję. Oferujemy do wynajęcia magazyn w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Katowicach. Sprawdź ofertę wynajmu hali położonej w stolicy województwa śląskiego lub skontaktuj się z nami już teraz!

 

Do wynajmu hala magazynowa w Katowicach

 

Magazyny na wynajem od 7R to najwyższy standard, najnowsze trendy i ekologiczne podejście. Powierzchnia magazynowa 7R City Flex Katowice nie jest wyjątkiem. Jeśli chcesz połączyć nowoczesną powierzchnię biurową z uniwersalną i łatwą do zaadaptowania pod konkretny rodzaj działalności halą magazynową, jesteś w dobrym miejscu.

 

Oferujemy do wynajęcia pomieszczenie magazynowe o łącznej powierzchni 22 437 mkw. Możesz liczyć na wysokość składowania wynoszącą 10 m.

 

Powierzchnia magazynowa jest wyposażona w energooszczędne oświetlenie LED. Co więcej, możesz liczyć także na doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej. A gdy już jesteśmy przy ekologii i energooszczędności, pozwolimy sobie wspomnieć także o zwiększonej izolacji ścian, która przyczynia się do mniejszego zużycia energii – przez cały rok!

 

Co więcej, magazyn jest wyposażony w destryfikatory. To urządzenia, które pozwalają wykorzystywać ciepłe powietrze gromadzące się na najwyższych poziomach hali do ogrzewania całego obiektu. Samo ogrzewanie jest gazowe za pośrednictwem promienników.

 

Oferujemy do wynajmu magazyn, którego przyjazność dla środowiska potwierdza certyfikat BREEAM. Co ważne, jego przyznanie oznacza w praktyce niższe koszty użytkowania magazynu. Chodzi tu między innymi o rachunki za energię czy wodę.

 

Na życzenie najemcy powierzchnie magazynowe zostaną dostosowane do jego potrzeb!

 

Świetnie zlokalizowany magazyn do wynajęcia

 

To, co wyróżnia magazyn 7R City Flex w Katowicach, to świetna lokalizacja. Nieruchomość położona jest w strategicznym miejscu – zaledwie 4 km od centrum Katowic. Zależy Ci na dobrym połączeniu z autostradą? To jasne – nasz magazyn zlokalizowany jest w odległości 8 km od zjazdu z autostrady. Od Portu Lotniczego w Katowicach dzieli go 35 km.

 

To wszystko zapewnia bezkolizyjny dojazd głównymi trasami aglomeracji śląskiej, a także dobre połączenia komunikacji miejskiej. Istnieje oczywiście także możliwość parkowania bezpośrednio w okolicy budynku.

 

Oferujemy do wynajęcia powierzchnię magazynowo-produkcyjną. Dlaczego warto nam zaufać?

 

7R SA oferuje do wynajęcia halę magazynową w Katowicach. Rozumiemy, że nie chcesz wynajmować magazynu na miesiąc czy rok. Zależy Ci na miejscu, z którego Twoja firma będzie mogła korzystać przez długie lata. Co sprawia, że warto postawić właśnie na nasze obiekty?

 

 • – Nasze magazyny cechuje modułowość, dzięki której możesz zaadaptować przestrzeń pod konkretny rodzaj działalności (np. biurową czy produkcyjną).
 • – Są to powierzchnie nowoczesne, innowacyjne i ekologiczne.
 • – Zarządzamy procesem deweloperskim na każdym etapie budowy inwestycji, zapewniając naszym klientom niezbędne wsparcie.

 

Na co zwrócić uwagę przed wynajmem magazynu w Katowicach (woj. śląskie)?

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w sieci znajdziesz wiele ogłoszeń rozpoczynających się od słów „Do wynajęcia powierzchnie magazynowe w Katowicach…”, „Do wynajęcia lokal użytkowy…” itd. Możesz się więc zastanawiać, jak spośród licznych ofert wybrać tę, która w największym stopniu spełni Twoje oczekiwania? Zwróć uwagę przede wszystkim na następujące czynniki:

 

 • – Powierzchnię magazynową i wysokość składowania. Przed wyborem miejsca oblicz, ile dokładnie będziesz jej potrzebować. Uwzględnij również plany na przyszłość – przeanalizuj wszelkie prognozy tak, aby powierzchnia magazynowo-produkcyjna nie okazała się zbyt mała.
 • – Warunki panujące w magazynie. Upewnij się, że są one odpowiednie dla Twojego asortymentu. Zwróć także uwagę na oświetlenie oraz sanitaria.
 • – Powierzchnię biurową. W każdym magazynie potrzebne jest miejsce dla pracowników biurowych. Przed podjęciem decyzji o wynajmie, upewnij się, że magazyn w magazynie znajdziesz pomieszczenia biurowo-socjalne, bądź istnieje możliwość ich stworzenia.
 • – Dogodny dojazd z różnych części miasta. To bardzo ważne zarówno dla pracowników, jak i partnerów biznesowych. Zwróć również uwagę na to, aby łatwo było dojechać na halę produkcyjną z siedziby Twojej firmy.
 • – Koszt. Zdajemy sobie sprawę, że budżet nie jest bez znaczenia. Nie powinien to być jednak priorytet – zwróć uwagę na funkcjonalność danego obiektu i oszacuj, jakie zyski może on przynieść Twojemu przedsiębiorstwu.

 

W razie jakichkolwiek pytań – skontaktuj się z nami!

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

  0/400

  Magazyny w pobliżu

  40 000 mkw.
  Gliwice

  7R Park Gliwice I

  Nowoczesny park magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji - obok autostrady A4.

  151 113 mkw.
  Tczew

  7R Park Tczew III

  Pięć magazynów o świetnej lokalizacji – przy autostradzie A1 i skrzyżowaniu dróg nr 91 i 244.

  22 102 mkw.
  Czechowice-Dziedzice

  7R Park Beskid III

  Nowoczesny park magazynowy 8 km od centrum Bielsko-Biała.

  52 780 mkw.
  Łódź

  7R Park Łódź West II

  Dwa ekologiczne budynki elastyczne w zakresie adaptacji do wymagań różnych branż.

  100 171 mkw.
  Łódź

  7R Park Łódź East I

  Nowoczesny park magazynowy w Łodzi, tuż przy zjeździe na autostradę A1.

  23 436 mkw.
  Wrocław

  7R Park Wrocław

  Inwestycja pod Wrocławiem, wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne.

  43 271 mkw.
  Wrocław

  7R Park Wrocław West II

  Nowoczesny park magazynowy obok drogi krajowej nr 5 i autostrady A4.

  13 900 mkw.
  Warszawa

  7R Park Warsaw West I

  Park magazynowy w granicach Warszawy, blisko autostrady A2 i drogi ekspresowej S8.

  12 825 mkw.
  Warszawa

  7R Park Warsaw North I

  Park magazynowy przy trasie S8 łączącej Warszawę z Białymstokiem.

  244 231 mkw.
  Tczew

  7R Park Tczew

  Pięć magazynów o świetnej lokalizacji – przy autostradzie A1 i skrzyżowaniu dróg nr 91 i 244.

  Joanna Ociepka-Wojciechowska

  Leasing Director

  +48 695 732 903 [email protected]

  Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

   0/400

   Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego magazynu? Zostaw wiadomość, a my wrócimy do Ciebie ze szczegółami