Kraków

7R Park Kraków IX

Wolna powierzchnia: Zaloguj się
Status: Zaloguj się
Dostępność: Zaloguj się
Layout: Zaloguj się
Parametry techniczne: Zaloguj się

Podstawowe informacje

wielkość hali magazynowej

GLA 33 322 mkw.

Nośność posadzki 7T/mkw.

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

wysokość hali magazynowej

Wysokość składowania 10 m

doświetlenie doków w magazynie

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

	 siatka słupów

Siatka słupów 22,6 x 12 m

doki hydrauliczne w magazynie

Doki hydrauliczne

Eko certyfikat - BREEAM

POBIERZ KARTĘ PROJEKTU Zarejestruj się lub zaloguj
Joanna Ociepka-Wojciechowska

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Regional Leasing Director

+48 695 732 903 [email protected]
Damian Jaworski

Damian Jaworski

Leasing Manager

+48 532 850 593 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

Magazyny Kraków

Propozycja 7R SA to rozwiązanie dla wszystkich firm i przedsiębiorstw, którym potrzebna jest do wynajęcia powierzchnia magazynowa lub hala produkcyjno-magazynowa w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa. 7R SA posiada nie jedną halę magazynowo-produkcyjną, zlokalizowaną w tym rejonie, ale aż trzy kompleksy o różnych powierzchniach. Co skłania do tego, aby skorzystać z tej właśnie propozycji? Przeczytaj i dowiedz się tego!

Hale magazynowe w łatwo dostępnych lokalizacjach

Jeśli potrzebujesz punktu magazynowego ulokowanego tuż obok stolicy Małopolski i zależy Ci na tym, aby znajdował się w miejscu, z którego łatwo prowadzić spedycję, 7R SA oferuje do wynajęcia magazyn spełniający wszystkie Twoje potrzeby. Gdzie? Ponieważ lokalizacje są trzy, możesz wybrać najdogodniejszą. Każda przeznaczona do wynajęcia hala to obiekt o wysokim standardzie wykonania, mogący stać się centrum logistycznym dla Twojej firmy.

Pierwsza propozycja to 7R Park Kraków IX w nowoczesnym parku logistyczno-magazynowym, zaledwie 4 km do węzła Kraków-Bieżanów na autostradzie A4. Druga znajduje się w tym samym miejscu - jest to centrum 7R Park Kraków w Kokotowie. Obie lokalizacje dzieli zaledwie 15 km od ścisłego centrum Krakowa. Trzecia propozycja znajduje się na zachód od niego - jest to 7R City Flex Kraków Airport I. Każda z powierzchni do wynajęcia to hala magazynowa, której lokalizacja zapewnia wygodny dojazd oraz transport.

7R Park Kraków - biura, magazyn, hala do wynajęcia

7R Park Kraków to osiem obiektów o różnym przeznaczeniu, których łączna powierzchnia wynosi dokładnie 213 322 metrów kwadratowych. Są one położone w Kokotowie koło Krakowa (na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej). Znajdują się tu do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa, terminal cross-dock, wydzielona strefa biurowa i mniejsze hale.

Oprócz nowoczesnej hali, położonej zaledwie 4 km od węzła Kraków-Bieżanów (autostrada A4), uwagę zwracają także liczne udogodnienia, jak doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej czy doki hydrauliczne. Każda atrakcyjna, wolnostojąca hala, zaliczająca się do tego kompleksu, oferuje wysokość składowania do 10 metrów.

7R Park Kraków IX - hala, magazyn

Jest to powierzchnia magazynowa ok. 33 322 metrów kwadratowych, znajdująca się na terenie kompleksu. Do tej nowoczesnej hali przynależy stacja ładowania pojazdów elektrycznych, pomyślano tu także o zapleczu biurowo socjalnym - wyposażone jest w strefy relaksu dla pracowników. Podobnie jak w pozostałych obiektach, także tutaj wysokość składowania to 10 metrów, a klienci mogą liczyć na różnorodne udogodnienia. Dostępna jest dla nich również powierzchnia biurowa.

7R City Flex Kraków Airport I - dwa obiekty przy lotnisku

Ta nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 500 metrów od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice i 700 metrów od autostrady A4. Przeznaczona do wynajęcia powierzchnia magazynowa wynosi tu 28 022 metrów kwadratowych. Są to dwa obiekty logistyczne - można wynająć w nich zarówno większe, jak i mniejsze powierzchnie.

Każda przeznaczona do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa to dziesięć metrów wysokości i nośność posadzek wynosząca 7 ton/mkw.. Znajduje się tam także zaplecze socjalno-biurowe.

Poznaj szeroką ofertą najmu lokali i hal magazynowo-produkcyjnych od 7R SA

Wszystkie firmy specjalizujące się w najmie lokali użytkowych, magazynów oraz hal mają swoje standardy, jednak 7R SA od samego początku swojej działalności jest zawsze krok przed nimi. To, co dla innych jest rozwiązaniem premium, dla 7R SA jest czymś oczywistym i wliczonym w cenę. Dlatego każda przeznaczona do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa została zbudowana z wykorzystaniem rozwiązań ekologicznych, wpływających na efektywność energetyczną obiektu. Stosowane są w nich także przyjazne środowisku rozwiązania, jak zastosowanie oświetlenia LED oraz mechanizmy znacząco redukujące ilości powstających zanieczyszczeń.

Biuro nieruchomości komercyjnych 7R SA oferuje do wynajęcia magazyn o powierzchni, która najlepiej odpowiada potrzebom klienta. W kompleksie magazynowo-produkcyjnym istnieje możliwość podziału przestrzeni, dzięki czemu można w dowolnym momencie wydzielić obszary o różnej powierzchni. Z 7R SA nie musisz rozglądać się za osobnym, reprezentacyjnym budynkiem biurowym - możesz wynająć lokal biurowo-księgowy na terenie kompleksu, gdzie znajduje się wynajęta hala produkcyjno magazynowa. Biura wyposażane są zgodnie z zapotrzebowaniem.

Biuro, magazyn, hala do wynajęcia - tu znajdziesz wszystko

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci lokal użytkowy, czy poszukiwana jest do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjna, zdaj się na 7R SA. To eksperci w najmie lokali użytkowych oraz powierzchni magazynowych. Z pewnością znajdą dla Ciebie najlepszą do wynajęcia halę magazynową, spełniającą stawiane przez Ciebie warunki.

Warto podkreślić, że każda nowa hala magazynowo-produkcyjna spełnia wszelkie wymogi związane z bezpieczeństwem. Dlatego, wynajmując nowoczesny obiekt magazynowo-produkcyjny, masz gwarancję wysokiego bezpieczeństwa przechowywanych na jego terenie towarów i materiałów.

Lokale użytkowe, hala produkcyjno-magazynowa czy pomieszczenie biurowo-reprezentacyjne - wynajmij najlepsze! Zapoznaj się z ofertą 7R SA i zobacz, która propozycja najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Magazyny w pobliżu

28 020 mkw.
Kraków

7R City Flex Kraków Airport I

Nieruchomość położona w sąsiedztwie krakowskiego lotniska i autostrady A4. Dowiedz się więcej

86 036 mkw.
Brzesko

7R Park Brzesko

Ekologiczna nieruchomość przy drodze krajowej 94 i zaledwie 5 km od autostrady A4. Dowiedz się więcej

213 332 mkw.
Kraków

7R Park Kraków

Dziewięć obiektów o różnym przeznaczeniu, w pobliżu Krakowa, drogi S7 i autostrady A4. Dowiedz się więcej

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Regional Leasing Director

+48 695 732 903 [email protected]
Damian Jaworski

Damian Jaworski

Leasing Manager

+48 532 850 593 [email protected]

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.

 

Komunikat ze strony 7r.pl

Wystąpił błąd po stronie serwera