...
Kraków

7R Park Kraków IX

Wolna powierzchnia: Status: Dostępność: Layout: Parametry techniczne:

Podstawowe informacje

GLA 33 322 mkw.

Nośność posadzki 7T/mkw.

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

Wysokość składowania 10 m

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

Siatka słupów 22,6 x 12 m

Doki hydrauliczne

Eko certyfikat – BREEAM

Joanna Ociepka-Wojciechowska

Leasing Director

+48 695 732 903 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

4 km do węzła Kraków-Bieżanów na autostradzie A4

km do drogi ekspresowej S7

15 km do centrum Krakowa

15 km do lotniska w Krakowie-Balicach

Magazyny Kraków

 

Propozycja 7R SA to rozwiązanie dla wszystkich firm i przedsiębiorstw, którym potrzebna jest do wynajęcia powierzchnia magazynowa lub hala produkcyjno-magazynowa w bezpośrednim sąsiedztwie Krakowa. 7R SA posiada nie jedną halę magazynowo-produkcyjną, zlokalizowaną w tym rejonie, ale aż trzy kompleksy o różnych powierzchniach. Co skłania do tego, aby skorzystać z tej właśnie propozycji? Przeczytaj i dowiedz się tego!

 

Hale magazynowe w łatwo dostępnych lokalizacjach

 

Jeśli potrzebujesz punktu magazynowego ulokowanego tuż obok stolicy Małopolski i zależy Ci na tym, aby znajdował się w miejscu, z którego łatwo prowadzić spedycję, 7R SA oferuje do wynajęcia magazyn spełniający wszystkie Twoje potrzeby. Gdzie? Ponieważ lokalizacje są trzy, możesz wybrać najdogodniejszą. Każda przeznaczona do wynajęcia hala to obiekt o wysokim standardzie wykonania, mogący stać się centrum logistycznym dla Twojej firmy.

 

Pierwsza propozycja to 7R Park Kraków IX w nowoczesnym parku logistyczno-magazynowym, zaledwie 4 km do węzła Kraków-Bieżanów na autostradzie A4. Druga znajduje się w tym samym miejscu – jest to centrum 7R Park Kraków w Kokotowie. Obie lokalizacje dzieli zaledwie 15 km od ścisłego centrum Krakowa. Trzecia propozycja znajduje się na zachód od niego – jest to 7R City Flex Kraków Airport I. Każda z powierzchni do wynajęcia to hala magazynowa, której lokalizacja zapewnia wygodny dojazd oraz transport.

 

7R Park Kraków – biura, magazyn, hala do wynajęcia

 

7R Park Kraków to osiem obiektów o różnym przeznaczeniu, których łączna powierzchnia wynosi dokładnie 213 322 metrów kwadratowych. Są one położone w Kokotowie koło Krakowa (na terenie Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej). Znajdują się tu do wynajęcia ogrzewana hala magazynowa, terminal cross-dock, wydzielona strefa biurowa i mniejsze hale.

 

Oprócz nowoczesnej hali, położonej zaledwie 4 km od węzła Kraków-Bieżanów (autostrada A4), uwagę zwracają także liczne udogodnienia, jak doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej czy doki hydrauliczne. Każda atrakcyjna, wolnostojąca hala, zaliczająca się do tego kompleksu, oferuje wysokość składowania do 10 metrów.

 

7R Park Kraków IX – hala, magazyn

 

Jest to powierzchnia magazynowa ok. 33 322 metrów kwadratowych, znajdująca się na terenie kompleksu. Do tej nowoczesnej hali przynależy stacja ładowania pojazdów elektrycznych, pomyślano tu także o zapleczu biurowo socjalnym – wyposażone jest w strefy relaksu dla pracowników. Podobnie jak w pozostałych obiektach, także tutaj wysokość składowania to 10 metrów, a klienci mogą liczyć na różnorodne udogodnienia. Dostępna jest dla nich również powierzchnia biurowa.

 

7R City Flex Kraków Airport I – dwa obiekty przy lotnisku

 

Ta nieruchomość zlokalizowana jest zaledwie 500 metrów od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice i 700 metrów od autostrady A4. Przeznaczona do wynajęcia powierzchnia magazynowa wynosi tu 28 022 metrów kwadratowych. Są to dwa obiekty logistyczne – można wynająć w nich zarówno większe, jak i mniejsze powierzchnie.

 

Każda przeznaczona do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa to dziesięć metrów wysokości i nośność posadzek wynosząca 7 ton/mkw.. Znajduje się tam także zaplecze socjalno-biurowe.

 

Poznaj szeroką ofertą najmu lokali i hal magazynowo-produkcyjnych od 7R SA

 

Wszystkie firmy specjalizujące się w najmie lokali użytkowych, magazynów oraz hal mają swoje standardy, jednak 7R SA od samego początku swojej działalności jest zawsze krok przed nimi. To, co dla innych jest rozwiązaniem premium, dla 7R SA jest czymś oczywistym i wliczonym w cenę. Dlatego każda przeznaczona do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa została zbudowana z wykorzystaniem rozwiązań ekologicznych, wpływających na efektywność energetyczną obiektu. Stosowane są w nich także przyjazne środowisku rozwiązania, jak zastosowanie oświetlenia LED oraz mechanizmy znacząco redukujące ilości powstających zanieczyszczeń.

 

Biuro nieruchomości komercyjnych 7R SA oferuje do wynajęcia magazyn o powierzchni, która najlepiej odpowiada potrzebom klienta. W kompleksie magazynowo-produkcyjnym istnieje możliwość podziału przestrzeni, dzięki czemu można w dowolnym momencie wydzielić obszary o różnej powierzchni. Z 7R SA nie musisz rozglądać się za osobnym, reprezentacyjnym budynkiem biurowym – możesz wynająć lokal biurowo-księgowy na terenie kompleksu, gdzie znajduje się wynajęta hala produkcyjno magazynowa. Biura wyposażane są zgodnie z zapotrzebowaniem.

 

Biuro, magazyn, hala do wynajęcia – tu znajdziesz wszystko

 

Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci lokal użytkowy, czy poszukiwana jest do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjna, zdaj się na 7R SA. To eksperci w najmie lokali użytkowych oraz powierzchni magazynowych. Z pewnością znajdą dla Ciebie najlepszą do wynajęcia halę magazynową, spełniającą stawiane przez Ciebie warunki.

 

Warto podkreślić, że każda nowa hala magazynowo-produkcyjna spełnia wszelkie wymogi związane z bezpieczeństwem. Dlatego, wynajmując nowoczesny obiekt magazynowo-produkcyjny, masz gwarancję wysokiego bezpieczeństwa przechowywanych na jego terenie towarów i materiałów.

 

Lokale użytkowe, hala produkcyjno-magazynowa czy pomieszczenie biurowo-reprezentacyjne – wynajmij najlepsze! Zapoznaj się z ofertą 7R SA i zobacz, która propozycja najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

  0/400

  Magazyny w pobliżu

  40 000 mkw.
  Gliwice

  7R Park Gliwice I

  Nowoczesny park magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji - obok autostrady A4.

  151 113 mkw.
  Tczew

  7R Park Tczew III

  Pięć magazynów o świetnej lokalizacji – przy autostradzie A1 i skrzyżowaniu dróg nr 91 i 244.

  22 102 mkw.
  Czechowice-Dziedzice

  7R Park Beskid III

  Nowoczesny park magazynowy 8 km od centrum Bielsko-Biała.

  52 780 mkw.
  Łódź

  7R Park Łódź West II

  Dwa ekologiczne budynki elastyczne w zakresie adaptacji do wymagań różnych branż.

  100 171 mkw.
  Łódź

  7R Park Łódź East I

  Nowoczesny park magazynowy w Łodzi, tuż przy zjeździe na autostradę A1.

  23 436 mkw.
  Wrocław

  7R Park Wrocław

  Inwestycja pod Wrocławiem, wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne.

  43 271 mkw.
  Wrocław

  7R Park Wrocław West II

  Nowoczesny park magazynowy obok drogi krajowej nr 5 i autostrady A4.

  13 900 mkw.
  Warszawa

  7R Park Warsaw West I

  Park magazynowy w granicach Warszawy, blisko autostrady A2 i drogi ekspresowej S8.

  12 825 mkw.
  Warszawa

  7R Park Warsaw North I

  Park magazynowy przy trasie S8 łączącej Warszawę z Białymstokiem.

  244 231 mkw.
  Tczew

  7R Park Tczew

  Pięć magazynów o świetnej lokalizacji – przy autostradzie A1 i skrzyżowaniu dróg nr 91 i 244.

  Joanna Ociepka-Wojciechowska

  Leasing Director

  +48 695 732 903 [email protected]

  Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

   0/400

   Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego magazynu? Zostaw wiadomość, a my wrócimy do Ciebie ze szczegółami