Łódź

7R Park Łódź West II

Wolna powierzchnia: Zaloguj się
Status: Zaloguj się
Dostępność: Zaloguj się
Layout: Zaloguj się
Parametry techniczne: Zaloguj się

Podstawowe informacje

GLA 52 780 mkw.

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

Wysokość składowania 10 m

Siatka słupów 22,6 x 12 m 

nośność posadzki

Nośność posadzki 7T/mkw.

obciążenie ogniowe

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

doświetlenie doków w magazynie

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

doki hydrauliczne w magazynie

Doki hydrauliczne

POBIERZ KARTĘ PROJEKTU Zarejestruj się lub zaloguj
Paulina Kozłowska

Paulina Kozłowska

Leasing Manager

+48 788 248 077 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

Magazyny w Łodzi

Potrzebna jest Ci powierzchnia magazynowo-produkcyjna w Łodzi? A może interesuje Cię tylko funkcjonalny magazyn w Łodzi albo szukasz powierzchni biurowo-magazynowej? Bez względu na to, jakie są potrzeby Twojego biznesu, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Każda nasza hala magazynowa w Łodzi to nowoczesny moduł magazynowy oferujący najwyższe standardy. Potwierdza to certyfikacja BREEAM, którą posiada każdy nasz budynek magazynowy. Już dziś sprawdź naszą ofertę!

Magazyny Łódź – co oferujemy?

Nasze magazyny w Łodzi znajdują się tylko w atrakcyjnej lokalizacji. Znajdź dla swojej firmy obiekt z doskonałym dojazdem, nowoczesny, bezpieczny. Co oferujemy w Łodzi? To między innymi takie magazyny jak:

Nasze magazyny to nowoczesne obiekty w atrakcyjnej części Łodzi, z idealną komunikacją i infrastrukturą. To przestrzeń magazynowa o pow. od 8 tys. mkw. do nawet ponad 100 tys. mkw. Każdy znajdzie tu odpowiedni magazyn dla swojego biznesu. Proponujemy zarówno typowe obiekty magazynowe lub biurowo-magazynowe, jak i hale przystosowane do lekkiej produkcji. Mamy nowoczesny park magazynowy w Łodzi, ekologiczny, o konstrukcji betonowo stalowej, które można łatwo przystosować do wymagań różnych branż.

W Łodzi mamy każdy magazyn klasy najwyższej, blisko wjazdu do miasta. Każda nasza hala to obiekt składający się nowoczesnych rozwiązań jak na przykład doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej, doki hydrauliczne, instalacje bezpieczeństwa, wysokie obciążenie ogniowe itd. Do tego każda nasza hala oddana do użytku w Łodzi znajduje się w zamkniętym terenie, co zwiększa bezpieczeństwo Twoich towarów i pracowników.

Magazyny połączone z centrum Łodzi

W Łodzi każdy nasz magazyn znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Dajemy Ci możliwość wynajęcia hali w niewielkiej odległości od ważnych dróg krajowych, autostrad i centrum miasta. Każdy nasz obiekt City Flex znajduje się w atrakcyjnym miejscu, ponieważ budujemy nasze magazyny, dokonując starannej selekcji działki i wykonując staranną analizę otoczenia oraz zapotrzebowania na przestrzeń magazynową i potencjał biznesowy. W rezultacie żadne położenie magazynu w Łodzi nie jest przypadkowe. Wybraliśmy najlepsze miejsca do działalności magazynowo-przemysłowej i logistycznej. Sprawdź teraz nasze rozwiązania!

Do wynajęcia magazyn w Łodzi – dlaczego nasza oferta?

U nas czeka na Ciebie tylko nowoczesna powierzchnia magazynowa. W Łodzi bez problemu znajdziesz w naszej ofercie do wynajęcia halę przystosowaną do obsługi nawet największych samochodów ciężarowych, również w otoczeniu powierzchni biurowej, o zróżnicowanej wysokości lokalu. Nasza oferta jest elastyczna i przystosowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Dostarczamy kompleksowych rozwiązań. Zapraszamy do kontaktu!

Powierzchnia magazynowa do różnych potrzeb

Potrzebujesz powierzchni magazynowej dla branży handlowej? A może działasz w branży przemysłowej lub transportowej? Bez względu na to, jaka jest specyfika działania Twojej firmy, nasze magazyny są przystosowane do różnych potrzeb. Jeśli potrzebna jest Ci hala przemysłowa, znajdziesz ja w Łodzi. Potrzebujesz powierzchni dedykowanej FMCG? W naszej łódzkiej ofercie znajdziesz i to bez problemu. Mamy tak naprawdę rozwiązania dla każdej branży.

Dlaczego obiekt magazynowy w Łodzi?

Dlaczego się opłaca wynająć magazyn w Łodzi? To jedno z największych miast w Polsce, a więc i duży rynek. Położenie geograficzne Łodzi sprawia, że znajdziesz tu idealne warunki dystrybucji we wszystkich kierunkach. Nasze obiekty magazynowe w Łodzi ułatwią Ci zarówno ekspansję ogólnopolską, jak i europejską.

Wynajem magazynu w Łodzi bez pośredników

U nas wynajmiesz magazyn w Łodzi bez pośredników, a to znaczy, że możesz ograniczyć koszty. Każdy nasz obiekt magazynowy posiada nowoczesne zaplecze i każdy obiekt znajduje się w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury drogowej, co zapewnia łatwy i szybki dojazd.

Już dziś sprawdź naszą ofertę magazynów do wynajęcia w Łodzi!

Zobacz także:

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Magazyny w pobliżu

7R City Flex Łódź I 8 505 mkw.
Łódź

7R City Flex Łódź I

Nowoczesny obiekt bezpośrednio połączony z autostradą A1 i z centrum Łodzi. Dowiedz się więcej

7R City Flex Łódź II 13 706 mkw.
Łódź

7R City Flex Łódź II

Dwa nowoczesne obiekty przeznaczone zarówno na magazynowanie jak i lekką produkcję. Dowiedz się więcej

100 171 mkw.
Łódź

7R Park Łódź East I

Nowoczesny park magazynowy w Łodzi, tuż przy zjeździe na autostradę A1. Dowiedz się więcej

38 335 mkw.
Łódź

7R Park Łódź North I

Nowoczesny park magazynowy składający się z dwóch obiektów o łącznej powierzchni ok. 40 000 mkw. Dowiedz się więcej

Paulina Kozłowska

Paulina Kozłowska

Leasing Manager

+48 788 248 077 [email protected]

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.

 

Komunikat ze strony 7r.pl

Wystąpił błąd po stronie serwera