Poznań

7R Park Poznań East

Wolna powierzchnia: Zaloguj się
Status: Zaloguj się
Dostępność: Zaloguj się
Layout: Zaloguj się
Parametry techniczne: Zaloguj się

Podstawowe informacje

GLA 21 698 mkw

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

Wysokość składowania 10 m

Siatka słupów 24 x 12 m

nośność posadzki

Nośność posadzki 5T/mkw.

obciążenie ogniowe

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

doświetlenie doków w magazynie

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

doki hydrauliczne w magazynie

Doki hydrauliczne

POBIERZ KARTĘ PROJEKTU Zarejestruj się lub zaloguj

Magdalena Kostjan

Regional Leasing Director

+48 539 362 803 [email protected]

Aleksandra Pędziwiatr

Junior Leasing Manager

+48 880 363 269 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

Magazyn Poznań

Poznań jest ważnym gospodarczo i logistycznie miastem, w którym krzyżują się ważne drogi transportowe. Nie może zatem dziwić, że wiele firm jest zainteresowanych wynajęciem powierzchni magazynowej oraz produkcyjnej ulokowanej przy stolicy wielkopolski. Oferta 7R SA wypada na ich tle bardzo konkurencyjnie - ma ona do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane blisko autostrady A2 oraz centrum samego Poznania. Są to dwa kompleksy: 7R Park Poznań East oraz 7R Park Poznań East II.

Jeśli zatem chcesz wynająć magazyn lub wynająć powierzchnię biurową znajdującą się na wyciągnięcie ręki od stolicy Wielkopolski, warto dowiedzieć się, co przemawia za ich wyborem.

Magazyny, biura i hale do wynajęcia Poznań - postaw na najlepsze warunki

Spółka 7R każdą przygotowaną na wynajem halę magazynową konstruuje nie tylko zgodnie z wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, ale również z materiałów przyjaznych środowisku. Szacunek dla ekologii widać także w rozwiązaniach zastosowanych we wnętrzach magazynów, hal produkcyjnych oraz biur. Stawia się tu na energooszczędność oraz maksymalne wykorzystanie możliwości dawanych przez nowoczesne technologie. Przykładem doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej, doki hydrauliczne czy używanie oświetlenia LED.

Przekłada się to na komfort prowadzenia własnej działalności oraz sprawność obsługi. Przeznaczone na wynajem hale magazynowe są przygotowane tak, aby maksymalnie ułatwić proces składowania materiałów i produktów - znajdują się tu m.in. regały wysokiego składowania, a posadzkę cechuje wysoka nośność na metr kwadratowy. Jest to 5 i 7 ton - odpowiednio dla East i East II.

Wybierz doskonałe miejsce do rozwoju firmy

Kolosalną zaletą, którą mają oba magazyny wysokiego składowania, jest ich lokalizacja. 7R Park Poznań East znajduje się w Swarzędzu, w pobliżu zjazdu na drogę ekspresową S5, 15 km od centrum Poznania i autostrady A2 oraz 22 km od portu lotniczego Ławica. Jego powierzchnia magazynowa to niemal 55 358 metrów kwadratowych przy wysokości składowania 10 m. Ta przeznaczona do wynajęcia hala doskonale nadaje się do lekkiej produkcji, spełniając wszelkie wymagane kryteria w tym zakresie.

Drugi przeznaczony do wynajęcia obiekt zlokalizowany nieopodal miasta Poznań to East II. Zwraca uwagę jego niezwykle dogodna lokalizacja - 800 m do drogi krajowej nr 433, 4 km od autostrady A2 i 5 km od centrum miasta. Mamy tu powierzchnię 51 105 metrów kwadratowych z wysokością składowania 12 m. Każda przeznaczona na wynajem hala magazynowo-produkcyjna spełnia najwyższe standardy zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i bezpieczeństwa.

W obydwu parkach znajduje się również wyznaczona przestrzeń powierzchni wspólnej, a także obszerny plac manewrowy i parking dla pracowników.

Elastyczne warunki wynajmu

Jeśli któraś z tych nieruchomości wydaje Ci się interesująca, warto dodać, że 7R oferuje bardzo elastyczne warunki wynajmu powierzchni. Niezależnie od tego, czy wybierzesz moduł magazynowy oferujący pełną wysokość składowania, czy interesuje Cię raczej wynajem lokalu biurowego, zostanie dla Ciebie przygotowana odpowiednia propozycja, która będzie uwzględniać wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki temu na pewno warunki najmu będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

Segmentowy magazyn na terenie chronionym to także sposób na to, aby zabezpieczyć majątek ruchomy firmy. W połączeniu z faktem, że każda powierzchnia magazynowa i produkcyjna mają bardzo wysoki wskaźnik obciążenia ogniowego (powyżej 4 000 MJ/mkw.), daje to gwarancję, że spoczywają one w godnym zaufania miejscu. Nie ryzykujesz dzięki temu utraty cennych towarów, które czekają na odbiór lub wysyłkę, ani uszkodzeń maszyn produkcyjnych.

Wynajem magazynów w Poznaniu - zaufaj specjalistom

Magazyny proponowane przez 7R SA to obiekty od podstaw zaprojektowane do wynajęcia w najwyższym standardzie. Klientami, którzy wynajmują powierzchnie magazynowe i produkcyjne są firmy działające w bardzo odmiennych branżach - od motoryzacji po e-commerce. Dlatego 7R znane jest z tego, że proponowane przez nie nieruchomości, składające się na oba parki, to magazyny spełniające wszystkie wymagania klientów niezależnie od tego, czym się zajmują. Jeśli zatem potrzebujesz miejsca na produkcję lub magazyn, a chcesz mieć blisko Poznań - powierzchnia w którymś z nich będzie najlepszym rozwiązaniem.

Konkurencyjne ceny za nieruchomości

Często koszty wynajęcia nieruchomości są spore, nawet przy niedużej powierzchni. Dlatego mniejsze firmy mogą nie mieć po prostu na to budżetu. Nie dotyczy to jednak sytuacji, w których wybierasz nieruchomości do wynajęcia od 7R SA. Tutaj ceny usług są niezwykle konkurencyjne, co jeszcze bardziej skłania do skorzystania z tej oferty.

Jaki będzie konkretnie koszt wynajęcia - to zależy od kilku czynników, jak lokalizacja magazynu, wielkość powierzchni itp. W każdym jednak przypadku możesz spodziewać się warunków, które mile Cię zaskoczą. Przekonaj się o tym - już dzisiaj skontaktuj z przedstawicielami 7R SA, aby omówić z nimi szczegóły najmu.

magazyny Lublin

magazyny Łódź

magazyny Kraków

magazyny do wynajęcia Warszawa


 

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Magazyny w pobliżu

55 358 mkw.
Tarnowo-Podgórne

7R Park Poznań West

Nowoczesny magazyn w przemysłowej części Tarnowa Podgórnego w Wielkopolsce. Dowiedz się więcej

51 105 mkw.
Poznań

7R Park Poznań East II

Proekologiczny park magazynowy położny tylko 5 km od centrum Poznania. Dowiedz się więcej

9 770 mkw.
Poznań

7R City Flex Poznań East I

Świetnie skomunikowany magazyn miejski - przy drodze krajowej nr 433 i PKP Cargo Franowo Dowiedz się więcej

Magdalena Kostjan

Regional Leasing Director

+48 539 362 803 [email protected]

Aleksandra Pędziwiatr

Junior Leasing Manager

+48 880 363 269 [email protected]

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.

 

Komunikat ze strony 7r.pl

Wystąpił błąd po stronie serwera