...
Poznań

7R Park Poznań East

Wolna powierzchnia: Status: Dostępność: Layout: Parametry techniczne:

Podstawowe informacje

GLA 21 698 mkw.

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

Wysokość składowania 10 m

Siatka słupów 24 x 12 m

Nośność posadzki 5T/mkw.

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

Doki hydrauliczne

Magdalena Kostjan

Business Development and Leasing Director

+48 539 362 803 [email protected]

Aleksandra Pędziwiatr

Junior Leasing Manager

+48 880 363 269 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

15 km do autostrady A2

22 km do Portu Lotniczego Poznań Ławica

15 km do centrum Poznania

Magazyn Poznań

 

Poznań jest ważnym gospodarczo i logistycznie miastem, w którym krzyżują się ważne drogi transportowe. Nie może zatem dziwić, że wiele firm jest zainteresowanych wynajęciem powierzchni magazynowej oraz produkcyjnej ulokowanej przy stolicy wielkopolski. Oferta 7R SA wypada na ich tle bardzo konkurencyjnie – ma ona do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane blisko autostrady A2 oraz centrum samego Poznania. Są to dwa kompleksy: 7R Park Poznań East oraz 7R Park Poznań East II.

 

Jeśli zatem chcesz wynająć magazyn lub wynająć powierzchnię biurową znajdującą się na wyciągnięcie ręki od stolicy Wielkopolski, warto dowiedzieć się, co przemawia za ich wyborem.

 

Magazyny, biura i hale do wynajęcia Poznań – postaw na najlepsze warunki

 

Spółka 7R każdą przygotowaną na wynajem halę magazynową konstruuje nie tylko zgodnie z wszystkimi zasadami bezpieczeństwa, ale również z materiałów przyjaznych środowisku. Szacunek dla ekologii widać także w rozwiązaniach zastosowanych we wnętrzach magazynów, hal produkcyjnych oraz biur. Stawia się tu na energooszczędność oraz maksymalne wykorzystanie możliwości dawanych przez nowoczesne technologie. Przykładem doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej, doki hydrauliczne czy używanie oświetlenia LED.

 

Przekłada się to na komfort prowadzenia własnej działalności oraz sprawność obsługi. Przeznaczone na wynajem hale magazynowe są przygotowane tak, aby maksymalnie ułatwić proces składowania materiałów i produktów – znajdują się tu m.in. regały wysokiego składowania, a posadzkę cechuje wysoka nośność na metr kwadratowy. Jest to 5 i 7 ton – odpowiednio dla East i East II.

 

Wybierz doskonałe miejsce do rozwoju firmy

 

Kolosalną zaletą, którą mają oba magazyny wysokiego składowania, jest ich lokalizacja. 7R Park Poznań East znajduje się w Swarzędzu, w pobliżu zjazdu na drogę ekspresową S5, 15 km od centrum Poznania i autostrady A2 oraz 22 km od portu lotniczego Ławica. Jego powierzchnia magazynowa to niemal 55 358 metrów kwadratowych przy wysokości składowania 10 m. Ta przeznaczona do wynajęcia hala doskonale nadaje się do lekkiej produkcji, spełniając wszelkie wymagane kryteria w tym zakresie.

 

Drugi przeznaczony do wynajęcia obiekt zlokalizowany nieopodal miasta Poznań to East II. Zwraca uwagę jego niezwykle dogodna lokalizacja – 800 m do drogi krajowej nr 433, 4 km od autostrady A2 i 5 km od centrum miasta. Mamy tu powierzchnię 51 105 metrów kwadratowych z wysokością składowania 12 m. Każda przeznaczona na wynajem hala magazynowo-produkcyjna spełnia najwyższe standardy zarówno pod względem konstrukcyjnym, jak i bezpieczeństwa.

 

W obydwu parkach znajduje się również wyznaczona przestrzeń powierzchni wspólnej, a także obszerny plac manewrowy i parking dla pracowników.

 

Elastyczne warunki wynajmu

 

Jeśli któraś z tych nieruchomości wydaje Ci się interesująca, warto dodać, że 7R oferuje bardzo elastyczne warunki wynajmu powierzchni. Niezależnie od tego, czy wybierzesz moduł magazynowy oferujący pełną wysokość składowania, czy interesuje Cię raczej wynajem lokalu biurowego, zostanie dla Ciebie przygotowana odpowiednia propozycja, która będzie uwzględniać wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki temu na pewno warunki najmu będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

 

Segmentowy magazyn na terenie chronionym to także sposób na to, aby zabezpieczyć majątek ruchomy firmy. W połączeniu z faktem, że każda powierzchnia magazynowa i produkcyjna mają bardzo wysoki wskaźnik obciążenia ogniowego (powyżej 4 000 MJ/mkw.), daje to gwarancję, że spoczywają one w godnym zaufania miejscu. Nie ryzykujesz dzięki temu utraty cennych towarów, które czekają na odbiór lub wysyłkę, ani uszkodzeń maszyn produkcyjnych.

 

Wynajem magazynów w Poznaniu – zaufaj specjalistom

 

Magazyny proponowane przez 7R SA to obiekty od podstaw zaprojektowane do wynajęcia w najwyższym standardzie. Klientami, którzy wynajmują powierzchnie magazynowe i produkcyjne są firmy działające w bardzo odmiennych branżach – od motoryzacji po e-commerce. Dlatego 7R znane jest z tego, że proponowane przez nie nieruchomości, składające się na oba parki, to magazyny spełniające wszystkie wymagania klientów niezależnie od tego, czym się zajmują. Jeśli zatem potrzebujesz miejsca na produkcję lub magazyn, a chcesz mieć blisko Poznań – powierzchnia w którymś z nich będzie najlepszym rozwiązaniem.

 

Konkurencyjne ceny za nieruchomości

 

Często koszty wynajęcia nieruchomości są spore, nawet przy niedużej powierzchni. Dlatego mniejsze firmy mogą nie mieć po prostu na to budżetu. Nie dotyczy to jednak sytuacji, w których wybierasz nieruchomości do wynajęcia od 7R SA. Tutaj ceny usług są niezwykle konkurencyjne, co jeszcze bardziej skłania do skorzystania z tej oferty.

 

Jaki będzie konkretnie koszt wynajęcia – to zależy od kilku czynników, jak lokalizacja magazynu, wielkość powierzchni itp. W każdym jednak przypadku możesz spodziewać się warunków, które mile Cię zaskoczą. Przekonaj się o tym – już dzisiaj skontaktuj z przedstawicielami 7R SA, aby omówić z nimi szczegóły najmu.

 

magazyny Lublin

magazyny Łódź

magazyny Kraków

magazyny do wynajęcia Warszawa

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

  0/400

  Magazyny w pobliżu

  23 436 mkw.
  Wrocław

  7R Park Wrocław

  Inwestycja pod Wrocławiem, wyposażona w najnowsze rozwiązania technologiczne.

  43 271 mkw.
  Wrocław

  7R Park Wrocław West II

  Nowoczesny park magazynowy obok drogi krajowej nr 5 i autostrady A4.

  62 442 mkw.
  Szczecin

  7R Park Szczecin Goleniów II

  Ekologiczna inwestycja przy drodze ekspresowej S3 w woj. zachodniopomorskim.

  30 195 mkw.
  Szczecin

  7R Park Szczecin Goleniów I

  Pierwszy w Polsce zautomatyzowany magazyn, który korzysta z systemu AutoStore.

  61 402 mkw.
  Szczecin

  7R Park Szczecin

  Park w sąsiedztwie portu morskiego Szczecin-Świnoujście, jednego z największych na Bałtyku.

  75 163 mkw.
  Sulechów

  7R Park Sulechów

  Budynek o najwyższym standardzie przy drodze S3 w południowo-zachodniej Polsce.

  55 358 mkw.
  Tarnowo-Podgórne

  7R Park Poznań West

  Nowoczesny magazyn w przemysłowej części Tarnowa Podgórnego w Wielkopolsce.

  51 105 mkw.
  Poznań

  7R Park Poznań East II

  Proekologiczny park magazynowy położny tylko 5 km od centrum Poznania.

  23 911 mkw.
  Wrocław

  7R City Flex Wrocław I

  Nowoczesny magazyn położony w sąsiedztwie obwodnicy Wrocławia.

  10 500 mkw.
  Szczecin

  7R City Flex Szczecin

  Nieruchomość w centrum Szczecina, w sąsiedztwie centrum handlowego.

  Magdalena Kostjan

  Business Development and Leasing Director

  +48 539 362 803 [email protected]
  Aleksandra Pędziwiatr

  Junior Leasing Manager

  +48 880 363 269 [email protected]

  Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

   0/400

   Chcesz dowiedzieć się więcej na temat wybranego magazynu? Zostaw wiadomość, a my wrócimy do Ciebie ze szczegółami