Warszawa

7R Park Warsaw West I

Wolna powierzchnia: Zaloguj się
Status: Zaloguj się
Dostępność: Zaloguj się
Layout: Zaloguj się
Parametry techniczne: Zaloguj się

Podstawowe informacje

całkowita powierzchnia magazynu

GLA 13,900 mkw

Biura zgodnie z zapotrzebowaniem

Wysokość składowania 10 m

Siatka słupów 24 x 12 m

Nośność posadzki 5T/mkw.

Obciążenie ogniowe powyżej 4 000 MJ/ mkw.

doświetlenie doków w magazynie

Doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej

doki hydrauliczne w magazynie

Doki hydrauliczne

POBIERZ KARTĘ PROJEKTU Zarejestruj się lub zaloguj
Paulina Kozłowska

Paulina Kozłowska

Leasing Manager

+48 788 248 077 [email protected]

Lokalizacja

Wyznacz trasę

Magazyny do wynajęcia Warszawa

Stolica Polski to miejsce, gdzie mają swoje siedziby setki mniejszych i większych firm. Dla wielu z nich konieczne jest posiadanie przestrzeni magazynowej, w której przechowywane będą różnego rodzaju towary. Nie powinno być z tym problemu, gdyż wokół Warszawy znajdują się liczne magazyny do wynajęcia. Cztery propozycje 7R SA adresowane są do tych klientów, którzy oczekują najwyższej jakości oraz chcą, aby wynajmowane powierzchnie znajdowały się w dogodnej lokalizacji.

Dowiedz się, jakie są zalety każdej z nich - to pozwoli podjąć Ci decyzję o wynajmie.

Warszawa - magazyny o dużej powierzchni

7R SA posiada cztery magazyny w Warszawie. Każda przeznaczona do wynajęcia, nowoczesna nieruchomość to wysoki standard budynku oraz dobra lokalizacja. Powierzchnia magazynowa różni się w zależności od obiektu, jednak wszystkie łączy kilka wspólnych cech - magazyny posiadają betonową posadzkę o wysokiej nośności, regały wysokiego składowania oraz doświetlenie światłem dziennym strefy rozładunkowej. Wszystkie magazyny Warszawa zostały zbudowane z wykorzystaniem proekologicznych rozwiązań oraz wyposażone są w technologie wpływające na ich energooszczędność.

7R City Flex Warsaw Airport I - powierzchnia magazynowo-biurowa

7R City Flex Warsaw Airport I to możliwość wynajęcia powierzchni na terenie kompleksu biurowo-magazynowego. Został on ulokowany 1,5 km do drogi ekspresowej S2, zaledwie 3 km od portu lotniczego im. Fryderyka Chopina oraz 7 km od centrum Warszawy. Składa się z budynków o łącznej powierzchni 15 900 mkw z wysokością składowania 10 m. Biura mogą liczyć na łącze światłowodowe.

7R City Park Warsaw Airport III - park logistyczny przy lotnisku

7R City Park Warsaw Airport III to nieruchomość w znakomitej lokalizacji - dosłownie obok lotniska im. Chopina, zaledwie 10 km od ścisłego centrum stolicy, przy wjeździe na trasę ekspresową S2. Na park składają się dwa budynki o łącznej powierzchni 26 419 mkw. Każdy przeznaczony do wynajmu obiekt biurowo-magazynowy to wysokość składowania 10 m, a o wysokim standardzie i rozwiązaniach dla najemców może świadczyć przyznany parkowi certyfikat BREEAM.

7R Park Warsaw West I - do wynajmu magazyn blisko stolicy

Trzecia propozycja to 7R Park Warsaw West I. Ulokowany został 14 km od centrum stolicy, w miejscowości Bronisze. Jego dużą zaletą są świetne połączenia - znajduje się obok drogi krajowej 92 i węzła ekspresowej S8, która ma w pobliżu swoje połączenie z autostradą A2. Powierzchnia dwóch magazynów do wynajęcia to 13 900 mkw. W każdym wysokość składowania dozwolona to 10 metrów. Na terenie parku logistycznego znajdują się szerokie miejsca parkingowe dla pojazdów ciężarowych. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany.

7R City Park Warszawa Targówek - magazyn Warszawa

7R City Park Warszawa Targówek to nowoczesny park magazynowy, który został zbudowany z myślą o środowisku naturalnym - dlatego posiada ekocertyfikaty. Znajduje się na terenie miasta stołecznego, co zapewnia doskonałe połączenia drogowe oraz z wykorzystaniem transportu miejskiego. Łączna powierzchnia do wynajęcia wynosi 31 970 mkw. Wysokość składowania to 10 metrów. Można tu również wynająć powierzchnię w budynku biurowym.

Magazyny do wynajęcia - Warszawa zaprasza

Każda przeznaczona do wynajęcia powierzchnia, jaką oferuje 7R SA, to najwyższe standardy w każdym aspekcie. Czy to hala magazynowa, czy biuro - wyposażone są w niezbędne do sprawnego działania rozwiązania, zgodne z wszelkimi przepisami dotyczącymi zarówno magazynowania, jak i bezpieczeństwa osób przebywających na terenie. W przypadku obiektów, w których oferowany jest moduł magazynowy, istnieje możliwość powiększenia dostępnej przestrzeni w miarę potrzeb.

Wszystkie propozycje 7R SA doskonale nadają się do prowadzenia działalności różnego rodzaju. Czy będzie to handel internetowy, składowanie części budowlanych czy odzieży - zawsze masz tyle przestrzeni, ile jest Ci potrzebne oraz zagwarantowane bezpieczeństwo składowanych produktów. Każdy przeznaczony do wynajęcia usługowo-produkcyjny budynek to rozwiązanie przygotowane na potrzeby stawiane przez współczesny biznes.

Elastyczne umowy, dobre ceny

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, 7R SA oferuje bardzo elastyczne, przejrzyste i uczciwe umowy wynajęcia. Warszawa to miasto, w którym warto robić interesy - a dzięki 7R SA będzie to zadanie ułatwione. Jeśli interesuje Cię powierzchnia do wynajęcia, skontaktuj się z nami w celu omówienia wszystkich szczegółów. Dopasujemy ofertę do wszystkich Twoich potrzeb - zaproponowana do wynajęcia hala będzie perfekcyjnie im odpowiadać.

Martwisz się o koszty wynajęcia? Warszawa nie jest tanim miastem, jednak oferta 7R SA to bardzo przystępne ceny, dlatego wynajem może okazać się tańszy, niż myślisz. Dzięki naszej ofercie powierzchnia idealna do prowadzenia Twojego biznesu jest w zasięgu bez wyrzeczeń czy kompromisów!

Wynajem to nasza specjalność, dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą i wybrać z niej to, co najbardziej Ci odpowiada. Mając zapewnione najwyższej jakości zaplecze możesz skupić się tylko i wyłącznie na rozwoju swojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj!

Zobacz także:

magazyny Lublin

magazyny Łódź

magazyny Kraków

magazyny Poznań


 

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Magazyny w pobliżu

7R City Flex Warsaw Airport I 15 187 mkw.
Warszawa

7R City Flex Warsaw Airport I

Trzy ekologiczne obiekty blisko kompleksu Park&Ride w Warszawie-Okęciu. Dowiedz się więcej

Paulina Kozłowska

Paulina Kozłowska

Leasing Manager

+48 788 248 077 [email protected]

Nie masz czasu szukać? Skontaktujemy się z Tobą

0/400

Dziękujemy! Sprawdź swoją skrzynkę.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej strony, zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.

 

Komunikat ze strony 7r.pl

Wystąpił błąd po stronie serwera