O nas

7R w pigułce, czyli kilka słów o nas

7R jest dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od rozpoczęcia działalności w 2009 roku niezmiennie pozostaje firmą o 100% polskim kapitale.

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni magazynowych. Oprócz głównego biura w Krakowie posiadamy również oddziały w Warszawie, Gdańsku i Sosnowcu, dzięki czemu nasi pracownicy mogą sprawnie realizować inwestycje dla klientów z całej Polski.


Z myślą o dalszym rozwoju działalności stale powiększamy nasz bank ziemi, zabezpieczając najbardziej strategiczne lokalizacje w kraju. Od początku działalności zrealizowaliśmy projekty o łącznej powierzchni 1 002 804 m2. Aktualnie kolejne ponad 3 283 326 m2 znajduje się w procesie inwestycyjnym.

O nas

Realizujemy centra magazynowe i przemysłowe przeznaczone dla wielu najemców oraz obiekty typu Build To Suit. W naszym portfolio znajdują się zarówno wielkopowierzchniowe parki logistyczne, jak i miejskie magazyny Small Business Unit tworzące pionierską w Polsce sieć 7R City Flex Last Mile Logistics.

 

W portfolio najemców 7R znajdują się firmy reprezentujące branże, m.in. z sektora logistyki, e-commerce, retail czy przedstawiciele lekkiej produkcji. Nasz w pełni zintegrowany zespół deweloperski, w tym własny dział projektowy, pozwalają w szybki sposób reagować na oczekiwania klientów, a co za tym idzie dostarczać im rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

O nas

Jaka jest nasza misja?

Naszą misją jest dostarczanie klientom projektów inwestycyjnych na najwyższym poziomie, które na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych w Polsce, wyróżniają się jakością realizacji i nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi.

O nas

Co nas wyróżnia?

LUDZIE

7R to przede wszystkim ludzie, profesjonaliści z pasją i z energią, potrafiący wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, którzy dzięki współpracy z 7R realizują własne – nawet najśmielsze przedsięwzięcia biznesowe.

JAKOŚĆ

7R to również wiedza i doświadczenie naszych ekspertów, którzy dostarczają klientom coś więcej niż tylko powierzchnie magazynowe. Doskonała lokalizacja, innowacyjne technologie, elastyczne rozwiązania, wiedza, fachowość oraz profesjonalizm, ale przede wszystkim zaangażowanie pracowników to filary 7R, które decydują o sukcesach biznesowych naszych klientów.

PRODUKTY NA MIARĘ

Stawiamy na elastyczność i transparentność działań. Każda decyzja podejmowana jest w porozumieniu z klientem tak, aby wysoka jakość materiałów i innowacyjne rozwiązania były podyktowane jego realnymi potrzebami.