Christopher Zeuner nowym członkiem zarządu w 7R

Po udanym roku pracy na stanowisku dyrektora niewykonawczego w 7R Chris Zeuner zostanie członkiem zarządu firmy na stanowisku Chief Investment Officer. Od 1 stycznia 2021 r. będzie odpowiedzialny za dalszą ekspansję 7R, która obejmuje plany wejścia polskiego dewelopera powierzchni magazynowo-przemysłowych na nowe rynki europejskie.

Chris Zeuner obejmie nowe stanowiska Chief Investment Officer i członka zarządu w 7R z początkiem roku, rezygnując tym samym z funkcji szefa europejskiego oddziału w Amstar, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie międzynarodową platformą nieruchomości firmy. Jego bogate paneuropejskie doświadczenie pozwoli na realizację ambitnej strategii rozwoju 7R.

Cieszę się, że w minionym roku współpraca między 7R, mną i Chrisem Zeunerem zacieśniła się, a on przyjął moją propozycję objęcia stanowiska szefa ds. inwestycji i członka zarządu w naszej firmie. Chris ma liczne osiągnięcia w zakresie private equity i sprawdzone umiejętności rozwijania biznesu w branży nieruchomości w całej Europie, co pozwoli mu objąć wiodącą rolę w procesie ekspansji 7R, także na nowe rynki europejskie.

Tomasz Lubowiecki

prezes zarządu 7R

Firma 7R dostarczyła do tej pory na polski rynek ponad 690 000 mkw. powierzchni logistycznej klasy A, a w planach dewelopera jest kolejne 1,25 mln mkw. Od 2018 roku 7R rozwija pionierską w Polsce koncepcję magazynu miejskiego – 7R City Flex Last Mile Logistics.

Moje relacje z 7R i Tomaszem Lubowieckim umacniają się i od przyszłego roku będę mógł wspierać firmę i jej partnerów biznesowych w ekspansji na nowe rynki międzynarodowe. 7R to organizacja, która wielokrotnie udowodniła, że jest wiodącym deweloperem w Polsce i z radością będę wspierał jej dalszy rozwój.

Chris Zeuner

Chief Investment Officer w 7R

Chris Zeuner ma ponad 20-letnie doświadczenie w inwestowaniu i zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi. Przed dołączeniem do Amstar w 2017 r., był szefem biznesu LaSalle Investment Management na Europę Centralną, dyrektorem zarządzającym w JER Partners oraz szefem ds. przejęć i rozwoju biznesu w GE Real Estate dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej.