7R sponsorem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

Firma 7R, ogólnopolski, dynamicznie rozwijający się deweloper działający na rynku nieruchomości komercyjnych, podpisał z Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym umowę na sezon 2021. W ramach współpracy, firma została Sponsorem Strategicznym i Tytularnym biało-niebieskiej drużyny z Rzeszowa.

7R rozwija się z dużą prędkością. Nie boimy się rywalizacji, przestrzegamy zasad fair play. To m.in. łączy nas z Rzeszowskim Towarzystwem Żużlowym i stąd decyzja o rozszerzeniu współpracy po udanym sezonie 2020. Wierzę w sportową jakość rzeszowskiego speedway’a. Jestem przekonany, że przed nami bardzo dobry sezon.

Tomasz Lubowiecki

prezes zarządu 7R

Umowa sponsorska została podpisana na sezon 2021 i przewiduje współpracę w latach kolejnych. 7R sponsoruje od kilku lat profesjonalną grupę kolarską CST 7R MTB Team oraz siatkarki z 7R Solna Wieliczka. Firma wspiera także organizację wielu zawodów kolarskich oraz narciarskich.

Dla młodej drużyny, jaką jest Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe, wsparcie 7R jest nieocenioną pomocą w rozwijaniu umiejętności zawodników oraz budowaniu historii Klubu. Żużel w Rzeszowie ma ogromne tradycje. Chcemy do nich nawiązywać i budować nową wartość dla lokalnej i, miejmy nadzieję, nie tylko lokalnej społeczności.

Jan Madej

Prezes RzTŻ Rzeszów