Robod już w 7R City Park Gdańsk South II

7R, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości magazynów przekazał firmie Robod, producentowi i dystrybutorowi artykułów BHP powierzchnię w 7R City Park Gdańsk South II.

Robod dołączył do grona najemców kompleksu i zajął w nim blisko 6 tys. mkw. powierzchni. Oprócz przestrzeni magazynowych najemca ma do dyspozycji ponad 1,1 tys. mkw. biur oraz ok. 1,2 tys. mkw. szwalni. W procesie najmu firmę Robod wspierała agencja Querco Property.

Robod to czołowy producent i dystrybutor artykułów BHP, obecny na polskim rynku już od 30 lat. Firma oferuje kompleksowe wyposażenie pracowników w najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej. Obecnie firma posiada sieć placówek w całym raju, m.in. w Trójmieście, Białymstoku, Szczecinie, Wrocławiu i Katowicach.

7R City Park Gdańsk South II położony jest w miejscowości Lublewo na Pomorzu, w pobliżu węzła drogowego Kowale. Najemcy mają bezpośredni dostęp do obwodnicy Trójmiasta oraz autostrady A1. Obiekt został dostosowany do specyfiki związanej z lekką produkcją.

Cieszymy się, że po ofertę 7R sięgają doświadczone firmy, którą poszukują ściśle określonych, szytych na miarę rozwiązań. Takie oferuje właśnie 7R City Park Gdańsk South II. To kolejny przykład inwestycji 7R, która wyróżnia się strategiczną lokalizacją. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie aglomeracji trójmiejskiej, co nie tylko wpływa na usprawnienie działalności logistycznej, ale także znacząco ułatwia pozyskanie pracowników na bardzo konkurencyjnym rynku.

Marzena Taube

Regional Leasing Director w 7R

 


 

Załączniki