Poltrakt rośnie w 7R Park Poznań West

7R, deweloper specjalizujący się w budowaniu wysokiej jakości magazynów podpisał kolejną umowę najmu z firmą Poltrakt. Operator logistyczny powiększy powierzchnię w 7R Park Poznań West o kolejne 4 tys. mkw.

Polrakt to rodzinna firma, specjalizującą się w realizacji dostaw i magazynowaniu. Działa na międzynarodowym rynku logistycznym już od 30 lat. Operator, po dobraniu dodatkowej powierzchni, będzie zajmował w 7R Park Poznań West ponad 12 tys. mkw.

Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta. Nasze zlecenia realizujemy na terenie całej Europy. Obiekt firmy 7R ułatwia nam procesy logistyczne. Dzięki dobremu położeniu jesteśmy w stanie realizować nasze zlecenie terminowo i sprawnie. Dlatego zdecydowaliśmy się na dodatkową powierzchnię.

Michał Kalisiewicz

Prezes, Poltrakt

Magazyn 7R Park Poznań West znajduje się w Tarnowie Górnym – zaledwie 22 kilometry na zachód od centrum Poznania i jedynie 8 kilometrów od drogi ekspresowej S11. Bliskie sąsiedztwo portu lotniczego Poznań-Ławica czyni tę lokalizację efektywnym punktem logistycznym zarówno dla operacji krajowych, jak i zagranicznych.

Naszym priorytetem jest utrzymanie najwyższych standardów w relacjach z klientami. Jednocześnie funkcjonalność i efektywność samych obiektów stawiamy na równi z działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. To dla nas wielka satysfakcja, że partnerzy biznesowi 7R doceniają te starania i wspólnie z nami rozwijają swoją działalność w naszych obiektach.

Magdalena Kostjan

Regional Leasing Director 7R

7R Park Poznań West liczy ponad 55 tys. mkw. powierzchni. Magazyn został wyposażony w szereg rozwiązań proekologicznych. Posiada destryfikatory powietrza oraz stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Obiekt posiada ekologiczny certyfikat BREEAM na poziomie Very Good.

 


 

Załączniki