Rebel w 7R City Park Gdańsk Airport I

7R, deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości magazynów nawiązuje współpracę z firmą Rebel, największym sklepem hobbystycznym w Drodze Mlecznej. Rebelianci przejmą wkrótce obiekt 7R City Park Gdańsk Airport I.

Dawno, dawno temu, w odległej gdańskiej piwnicy powstał niewielki sklep miłośników gier – Rebel. W niecałe 20 lat rebelianci zbudowali imperium gier planszowych i fabularnych. Wkrótce przejmą obiekt DC3 w kompleksie 7R City Park Gdańsk Airport I i zajmą tam powierzchnię liczącą ponad 4 700 mkw. W operacji Rebel był wspierany przez agentów Querco Property.

W ostatnich latach intensywnie się rozwijamy i wydajemy coraz więcej gier, więc potrzebujemy miejsca, żeby je wszystkie pomieścić! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z 7R, która pozwoliła nam znaleźć idealne miejsce dla naszego biznesu. Nowy magazyn zapewni nam więcej przestrzeni i lepszą logistykę, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze sprawniej realizować zamówienia naszych klientów.

Paweł Gorczyński

Administration Manager w Rebel

Magazyn 7R City Park Gdańsk Airport I składa się z trzech hal wyposażonych w ekologiczne rozwiązania. Łączna powierzchnia obiektu wynosi ok. 40,5 tys. mkw. Park magazynowy znajduje się 4 km od lotniska Lecha Wałęsy, 800 metrów od zjazdu z trasy S6, 13 km od centrum Gdańska i 25 km. od portu w Gdyni.

Rebel to dla wielu kultowa już marka. Cieszymy się, że nasze magazyny przyciągają rynkowych liderów. 7R City Park Gdańsk Airport I to idealny projekt dla dynamicznie rozwijających się firm: elastyczny, ekologiczny i świetnie skomunikowany z Trójmiastem.

Marzena Taube

Regional Leasing Director w 7R

Podobnie jak pozostałe inwestycje dewelopera, 7R City Park Gdańsk Airport I oferuje elastyczne powierzchnie, które mogą zostać dostosowane do specyfiki biznesu. W zależności od potrzeb najemcy mogą zaprojektować wysokiej jakości hale magazynowe lub przestrzeń biurową.

 


 

Załączniki