7R Park Beskid III gotowy do wynajęcia

7R kończy realizację parku magazynowo – logistycznego Beskid III w Czechowicach-Dziedzicach. Obiekt o powierzchni 22 000 mkw. położony jest blisko granicy z Czechami i Słowacją. Przyszły najemca będzie dysponował dostępem do 3-milionowej bazy klientów indywidualnych konurbacji górnośląskiej.

7R Park Beskid III znajduje się przy trasie S1 łączącej Śląsk z południem kraju, zaledwie 40 km od granicy z Czechami w Cieszynie i niecałe 60 km od granicy ze Słowacją w Korbielowie. Położenie otwiera możliwości dla transportu towarów do Europy Środkowej, a także na północ Polski, w tym do pobliskich miast Śląska.

Park oferuje 21 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz 1 000 mkw. powierzchni biurowej. Atutem jest zwiększona wysokość składowania – do 10,6 m, która obejmuje obszar ok. 8 200 mkw. Obiekt wyposażony został w stację do ładowania wózków na 20 stanowisk oraz optymalny układ doków. 7R Park Beskid III zostanie oddany do użytku w czerwcu 2024 r. Uzupełni sieć magazynów 7R w regionie Beskidu Śląskiego.

Jest to nasz kolejny obiekt w tym regionie, co wskazuje na duże zainteresowanie magazynami położonymi blisko południowej granicy kraju. Wiemy, że dla najemców ważne jest, aby parki były też przyjaznym miejscem dla pracowników. Jednym z czynników, które na to wpływają jest łatwość dojazdu. 7R Park Beskid III znajduje się w pobliżu węzła Bielsko-Biała Komorowice, z którego łatwo dotrzeć do każdej części miasta. Pracownicy z okolicznych miejscowości mogą tu dotrzeć także koleją.

Joanna Ociepka – Wojciechowska

Leasing Director w 7R

Park wyposażony został w szereg rozwiązań, które zapewnią mu certyfikację BREEAM na poziomie Very Good.

 


 

O 7R

7R to dynamicznie rozwijający się deweloper z siedzibą w Polsce, działający na rynku nieruchomości komercyjnych, oferujący magazyny klasy A pod najem. Firma obsługuje różnorodne branże, oferując obiekty magazynowe i przemysłowe, w tym projekty typu „built-to-suit” (BTS). Jej portfolio obejmuje parki logistyczne o dużej skali, a także małe jednostki biznesowe (SBU) oraz magazyny miejskie znane jako 7R City Flex. Do tej pory firma zrealizowała projekty o łącznej powierzchni ponad 1,8 mln mkw., a w przygotowaniu znajduje się około 2,3 mln mkw. GLA w Polsce i Czechach. Demonstrując swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój, 7R angażuje się w działania z zakresu ESG, troszcząc się o środowisko, społeczności lokalne oraz ład korporacyjny. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.7rsa.pl

 


 

Załączniki